najdroższe wesele

Rutkowscy wyjawili kulisy i koszty swojego wesela. "Tir kwiatów prosto z Holandii"

2024-05-22 13:17

Nie od dzisiaj wiadomo, że Krzysztof Rutkowski nie oszczędza na imprezy i wydarzenia, związane z jego rodziną. Tym razem jednak mocno zaszalał. 2024 rok jest dla niego mocnym wydatkiem. Krzysztof i Maja Rutkowscy planują połączyć ceremonię ślubu kościelnego z komunią Krzysztofa Juniora. Cena tego wydarzenia przyprawia o zawrót głowy! Rutkowscy ujawnili kulisy swojej imprezy.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich-Rutkowski zaplanowali ślub kościelny. Para pobrała się w 2019 roku i samo ich wesele miało kosztować majątek. Okazuje się, że małżeństwo planuje to przebić! W tym roku ślub kościelny zostanie połączony z komunią ich syna. Kwota, która padła, zwala z nóg. Nie zabrakło ogromnej ilości kwiatów i dekoracji. Trzeba przyznać, że całość kosztowała majątek, a na weselu nie zabrakło przepychu i luksusu. Para zdradziła, ile kosztowała ich impreza weselna oraz zdradziła kilka zakulisowych szczegółów. Przekonajcie się sami.

Rutkowscy zaszaleli ze ślubem i komunią. Ta kwota zwala z nóg!

Rutkowscy wydali fortunę na wesele

Nie od dziś wiadomo, że Rutkowscy lubią, gdy jest o nich głośno. Maja pochwaliła się ostatnio na Instagramie przymiarką sukni ślubnych. Trzeba przyznać, że jej występ w jedynie dwóch kreacjach jest bardzo skromny, bowiem na pierwszym weselu bawiła się w pięciu sukienkach. Krzysztof zapytany o koszt imprez, odparł, że powinna zamknąć się w 100 tys. złotych. Jego żona wyjawiła jednak, że "Chyba pomylił złotówki z euro" - czytamy w "Fakcie". Okazuje się, że na weselu wystąpił zespół disco polo i góralska kapela. Nie zabrakło ogromnej ilości kwiatów i złotych dekoracji. "Dziewczyny pakowały się już tydzień przed wydarzeniem, a już kilka dni przed przyjęciem przyjechały z dodatkami, które zmieściły się w kilku ciężarówkach, aby zaskoczyć wystrojem naszych gości. Kilka aut z dodatkami wraz z całkowitą zmianą aranżacji całej sali. 300 km przyjechały do nas stoły, krzesła i nieskończona ilość rzeczy do zmiany aranżacji. Już nie wspomnę o tirze kwiatów prosto z Holandii." - poinformował na swoim Instagramie Rutkowski. "Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w organizacji imprezy oraz każdej kelnerce, która z uśmiechem obsługiwała naszych gości, paniom w kuchni, bo często ci, których nie widać, robią wielką pracę." - docenił wszystkich Krzysztof. Trzeba przyznać, że mają rozmach!

Krzysztof Rutkowski o swoim małżeństwie. Wyjawił całą prawdę

Krzysztof Rutkowski urodził się w 1960 roku. Przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej, po czym w latach 2001-2005 był posłem na Sejm IV kadencji. Celebryta, założył w Austrii własną agencję detektywistyczną. Na swoim koncie ma wiele wyroków sądowych i przebytych procesów. Od 2019 roku jest żonaty z Mają Plich, znaną szerzej jako Maja Rutkowski. Razem wychowują syna - Krzysztofa Jerzego Rutkowskiego, zwanego Krzysztofem Juniorem. Mimo swojej przeszłości, ma również sporo fanów, którzy śledzą i obserwują losy Rutkowskiego. Gwiazdor uczestniczył w 13. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Krzysztof wystąpił w parze z Sylwią Madeńską i odpadł w drugim odcinku serii. Rutkowski słynie również, ze swojej niebanalnej fryzury.

Tak Krzysztof Rutkowski śpiewał na swoim weselu! Ależ było szaleństwo!