Hotplota.pl

i

Autor: hotplota.pl

Zgadnij jaką gwiazdą jestem! To cud, jeśli uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki [QUIZ]

2021-05-23 11:55

Spróbuj swoich sił w naszym quizie. Pojawiają się w nim największe gwiazdy show-biznesu. Pytanie tylko, czy zdołasz odgadnąć jakie. Zadanie jest proste tylko w teorii... Dostajesz od nas zagadki, z którymi poradziliby sobie tylko najbardziej znakomici znawcy świata gwiazd. Opisujemy celebrytów z Polski, z USA czy Wielkiej Brytanii. Jeśli na bieżąco śledzisz plotki, masz szansę!

W show-biznesie wszystkiego musi być dużo. Niewątpliwie jednak najwięcej jest gwiazd lub osób, które aspirują, by nimi zostać. Celebryci, którzy chcą zdobyć nieśmiertelną sławę, muszą nieźle się wysilić. Powinni wykazać się w taki sposób, aby fani nigdy o nich nie zapomnieli. Skandale i dramy to droga na skróty, ale często też okazuje się, że prowadzi donikąd.

Prawdziwe gwiazdy, to nie sławy jednego sezonu. Zdobywają uwielbienie fanów na całym świecie. Ci najwierniejsi znają każdy szczegół z życia swoich idoli. A jak jest z Wami? Uważnie śledzicie show-biznes, czy tylko okazjonalnie czytacie plotki?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Hotplota.pl zaprasza do zabawy. Odpalcie nasz quiz i sprawdźcie, czy uda się Wam rozpoznać gwiazdy, które opisujemy.

Zgadnij kim jestem

Pytanie 1 z 6
Nie będę udawać, że moje ciało po porodzie od razu wróciło do formy. Tak, wciąż mam brzuszek! I jestem z niego dumna. Poza tym teraz mam ważniejsze sprawy niż wygląd. Kim jestem?