To imię rządzi show-biznesem! Winslet, Hudson, Upton... Znasz wszystkie sławne Kate?

2021-06-12 19:00 es

Wiele gwiazd porzuca swoje prawdziwe imię, gdy wchodzi do show-biznesu. Czy faktycznie kariera zależy od chwytliwego, nowego imienia? Może coś w tym być! W świecie gwiazd bardzo często powtarza się imię... Kate. Czy to przepustka do sławy i sukcesu? Winslet, Hudson, Upton... Ciekawe, czy znacie wszystkie sławne Kate.

Co trzeba mieć, żeby zostać gwiazdą? Można by powiedzieć, że talent. Jednak w świecie reality show i celebrytów znany z bycia znanymi to nie zawsze jest gwarancją sukcesu. A co, jeśli za sławę tak naprawdę odpowiada imię? Nie bez przyczyny wiele gwiazd porzuca swoje prawdziwe nazwiska i tworzy pod chwytliwymi pseudonimami. Czyżby miało to tak ogromne znaczenie?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Imię Kate podbija show-biznes

Przyjrzyjmy się imieniu Kate. Ono zdobyło show-biznes! Sławne Kate mamy na każdym kroku. Ostatnio za prawą hitowego serialu HBO Mare of Easttown, Kate Winslet znowu znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Inna sławna aktorka to Kate Hudson.

Kolejna gałąź show-biznesu to przemysł modowy. Kate Upton to znana i ceniona na całym świecie modelka. Podobnie jak Kate Moss!

Jakie jeszcze znamy sławne Kate? Zobaczcie je w naszej galerii!

Zobacz też:

NAJNOWSZE