Roxie Węgiel nie przypomina samej siebie? Fani stają w jej obronie

2022-01-27 18:50 es
Roksana Węgiel
Autor: fot. Maciej Zawada

Roxie Węgiel weszła do show-biznesu w bardzo młodym wieku. Upływ czasu widać nie tylko po jej karierze, ale także wyglądzie. Części internautów jednak bardzo przeszkadza, że wokalistka nie wygląda już na 14 lat. Na szczęście Roksana Węgiel może liczyć na wsparcie fanów!

Choć Roxie Węgiel ma zaledwie 17 lat, jej osiągnięcia robią spore wrażenie. Piosenkarka weszła do show-biznesu w młodym wieku. Wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids. To zaprowadziło ją do konkursu Eurowizja Junior. Tam reprezentantka Polski również wyśpiewała sobie pierwsze miejsce.

To zapewniło jej większa rozpoznawalność, z którą przyszło sporo propozycji. Jedną z nich był udział w trzecim sezonie show Dance Dance Dance, który również wygrała.

Tymi osiągnięciami Roksana Węgiel zapewniła sobie wierne grono fanów, ale tez niestety krytyków.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Roksana Węgiel nie przypomina samej siebie?

Roxie Węgiel dobrze wie, że aby pozostać popularną, trzeba korzystać z social mediów. Piosenkarka jest aktywna m.in. na TikToku, gdzie wrzuciła nagranie z jacuzzi.

Wzbudziło mieszane emocje. Część komentujących zarzuca Roxie Węgiel, że nie przypomina już samej siebie. Na szczęście dla wokalistki, jej fani stanęli na wysokości zadania i przypomnieli, że za metamorfozę w dużej mierze odpowiada po prostu... upływ czasu.

- nie piszcie co z nią zrobili, bo raczej sama to zrovila bo ma 17 latXD + przepiękna jest wiec o co wam chodzi

- ludzie chyba zapomnieli że jest coś takiego jak dojrzewanie XD I że już nie ma 14 lat dziewczyna

- Typiara ma już 17 lat, weźcie zrozumcie, że nie będzie wyglądała jak wtedy, gdy przyszła do the voice i wyglada jak 90% osob w jej wieku

- ludzie ona nie ma 12 lat tylko prawie 18 XD

Czytamy w komentarzach.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE