Roxie Węgiel pójdzie na studia? Ta decyzja nie zaskakuje

2021-09-17 21:15 kp
Roksana Węgiel
Autor: materiały prasowe

Za sprawą swojego muzycznego talentu Roksana Węgiel z dnia na dzień zmieniła się ze zwyczajnej nastolatki w gwiazdę sceny. To wpłynęło na całe jej życie - również na sposób nauki. Dziś nastolatka zaczyna się już zastanawiać nad swoją przyszłością. Czy po maturze pójdzie na studia? Oto, jakie ma plany!

Choć Roxie Węgiel ma dopiero 16 lat, już dziś poważnie myśli o swojej przyszłości. Dziś młoda wokalistka ma otwarte drzwi do kontynuowania kariery i podbijania serc kolejnych fanów. Nic więc dziwnego, ze to właśnie na muzyce skupia się najbardziej - co nie oznacza jednak, że lekceważy swoje obowiązki jako uczennicy. 

Ze względu na swój tryb życia, częste wyjazdy i koncerty, Roksana od dawna nie jest w stanie uczęszczać stacjonarnie do szkoły. Korzysta więc z indywidualnego trybu nauczania, który pozwala jej łączyć karierę z nauką. A co będzie później?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Roksana Węgiel - co ze studiami?

Roksana Węgiel opowiedziała ostatnio o swoich planach na przyszłość w serwisie Pomponik. Czy pójdzie po maturze na studia? Jej decyzja nie zaskakuje. 

Jeśli chodzi o studia, to wszystko zależy od tego, jak potoczy się moje życie... Nie mówię nie, może kiedyś się zdecyduję na studia! Myślę, że po maturze na pewno zrobię sobie przerwę od nauki

- powiedziała.

Zwlekanie ze studiami to popularny trend wśród młodych gwiazd. Ostatnio ze studiów zrezygnowała chociażby Oliwia Bieniuk, która zaraz po maturze trafiła na parkiet Tańca z gwiazdami

NAJNOWSZE