“Rolnik szuka żony” to USTAWKA? Były uczestnik zabrał głos!

2021-10-17 22:00 RD
Pole / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Pole / zdjęcie ilustracyjne

W mediach społecznościowych pojawił się post byłego uczestnika hitowego programu telewizji TVP. W dość konkretny sposób prosi on fanów show o “nie wkręcanie się”. Jednocześnie apeluje o rozwagę. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

“Rolnik szuka żony” to bez wątpienia program, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Poszukiwania drugiej połówki przez rolników są chętnie oglądane przez Polaków. Program doczekał się kilku edycji, a bohaterowie w określonych kręgach stali się mega popularni. Nic dziwnego - show oglądane jest przez miliony osób. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawił się post byłego uczestnika, który w mocnych słowach opisał swoją przygodę z programem. 

Szanuje oglądających program w którym sam miałem udział ZAGRAĆ. Ale apeluje o rozwagę i nie wkręcanie się ... Komentarze typu że" dziewczyna brakuje a u Niej są chłopaki od roboty " mnie bawią 😂😂😂😂 ludzie ten program był nagrywany kilka miesięcy temu !! Ani Jej ani im nie chodziło o miłość jak się okazało więc nie wyszło nic z tego a teraz każdy ma swoje życie więc ludzie nie dajcie się zwariować !

P.s ale scenariusz przewidział też miłość w tej edycji i jednemu rolnikowi się udało ... ❤️😂 Pozdrawiam wszystkich fanów Rolnik szuka żony TVP 🙂

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE