Rolnik szuka żony. Kamila ma pretensje do twórców programu

i

Autor: Facebook

Rolnik szuka żony: Kamila ostro o hejcie. "Widocznie ktoś zasłużył"

2022-04-20 11:44

Kamila Boś była jedną z najszerzej komentowanych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Teraz odniosła się do zarzutów o jej wyniosłość i oziębłość. Przyznała, że może i bywa taka, ale kiedy ktoś na to zasłuży.

"Rolnik szuka żony 9" przed nami, jednak wielu widzów wciąż spogląda wstecz, wspominając uczestników poprzednich edycji - jednych z sympatią, innych wręcz odwrotnie. Kamila Boś z "Rolnik szuka żony 8" wywołała obie reakcje. Jedni ją bowiem kochali, inni krytykowali. Co sama celebrytka ma do powiedzenia tym drugim?

ZOBACZ TAKŻE: Afera w "Rolnik szuka żony". Kandydat na męża ma... TEŚCIOWĄ?

Rolnik szuka żony: Kamila ostro o hejcie

Kamila Boś zachwyciła część odbiorców, inni zaś przezywali ją pieczarkową królową i wyśmiewali się z jej królewskiego (czyt. wyniosłego) zachowania. Pojawiły się też głosy, że traktuje mężczyzn przedmiotowo, jest zbyt wymagająca i krytyczna w swoich osądach, a także... zimna jak lód. 

Teraz uczestniczka 8. edycji "Rolnika" zorganizowała dla swoich fanów krótkie Q&A, w którym opowiedziała między innymi o tym, jak radziła sobie z hejterskimi komentarzami. 

Moja osoba była przeróżnie odbierana. Jedni np. odbierali mnie, że szukam pracownika, a drudzy, że szukam zaradnego mężczyzny. W oczy nikt nic złego mi nie powiedział, a w internecie każdy cwaniak. Nie zgodzę się na pewno, że jestem chłodna i zimna. Jeśli taka jestem, to widocznie ktoś zasłużył - skwitowała Kamila. 

ZOBACZ TAKŻE: Tych uczestników polskich reality show nie polubili widzowie. Czym podpadli?

Sonda
Oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE