Asia i Kamil z Rolnik szuka żony 8 ujawniają weselne menu!

i

Autor: Rolnik szuka żony/Instagram Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony 8" ujawniają weselne menu!

Rolnik szuka żony: Joanna zdradziła datę ślubu? Kiedy powie "tak"?

2022-02-08 15:03

Joanna i Kamil z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" to bez wątpienia ulubieńcy widzów. Para już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu, a fani zachodzą w głowę - kiedy odbędzie się uroczystość? Joanna uchyliła rąbka tajemnicy.

Joasia z "Rolnik szuka żony" o dacie ślubu. Fani popularnego programu wiernie śledzą dalsze losy swojej ulubionej pary - Joanny i Kamila z 8. edycji. Zakochani jakiś czas temu obwieścili, że zamierzają się pobrać. Pytanie tylko - kiedy?

Zobacz także: Tych uczestników polskich reality show nie polubili widzowie. Czym podpadli?

Rolnik szuka żony: Joasia o dacie ślubu z Kamilem

Widzowie zapiali z zachwytu, gdy w finale "Rolnik szuka żony 8" Kamil oświadczył się Joasi. Na kolejne świetne wieści nie trzeba było długo czekać - uczestnicy ujawnili, że zamieszkali razem. Potem zapadła decyzja o ślubie.

Joasia chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze wspólnego pożycia oraz przygotowań do ślubu. Ostatnio ujawniła, że choć organizacja wesela nie należy do najprostszych zadań (zwłaszcza, że ich domy rodzinne dzieli odległość aż 650 km), planują się pobrać w 2023 roku. 

Fani domagali się jednak szczegółów i wykorzystując fakt, iż Asia zorganizowała na swoim Instastory krótkie Q&A, zapytali o dokładną datę ślubu. W tym przypadku była uczestniczka "Rolnik szuka żony" nie była już niestety tak wylewna.

Termin pozostanie tajemnicą - odpisała Joanna.

Przy okazji celebrytka zdradziła, że wraz z ukochanym ustalili już wiele szczegółów związanych z weselem. Zapowiada się na to, że impreza odbędzie się w stylu rustykalnym, a Joasia ma już pomysł na suknię ślubną. Fanom pozostaje tylko czekać na kolejne informacje!

Zobacz także: Afery gwiazd o których nikt nie zapomni. O tym było głośno!

Sonda
Czy oglądasz "Rolnik szuka żony"?