Roksana Węgiel o zatrzymaniu: "Dostaliśmy błędne informacje, że wszystko jest załatwione"!

2019-06-05 16:23
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Roksana Węgiel i jej ekipa zostali zatrzymani przez policję w związku z użyciem sygnału zarezerwowanego dla pojazdów uprzywilejowanych. Kierowcy auta grozi wysoka grzywna. Jak Roksana Węgiel komentuje incydent? Młoda piosenkarka wyjaśnia, że spieszyła się na lotnisko i była przewożona przez odpowiednie służby, które miały powiadomić policję o sytuacji.

Jak Wam pisaliśmy, Roksana Węgiel miała niemiłą przygodę z policją, przez którą nie zdążyła dotrzeć na czas na koncert w Lubartowie. 14-letnia piosenkarka tłumaczyła, że spieszyła się na lotnisko i jej kierowca zatrąbił na auto, które okazało się być nieoznakowanym radiowozem. Wersja policjantów jest inna - osoba, która prowadziła samochód z Roksaną Węgiel na pokładzie, miała użyć niedozwolonego sygnału, zarezerwowanego wyłącznie dla pojazdów uprzywilejowanych. I to, a nie sam fakt "zatrąbienia", miało być powodem zatrzymania i wylegitymowania kierowcy. Temu grozi teraz wysoka grzywna.

Roksana Węgiel niechętnie komentuje incydent. Zgodziła się jednak przedstawić swoją wersję wydarzeń w wywiadzie dla jednego z serwisów. Dlaczego kierowca zdecydował się użyć "koguta"?

Ponieważ spieszyliśmy się na lotnisko. Szkoda teraz o tym rozmawiać, bo to totalnie nie zależało od nas. Dostaliśmy błędne informacje, że wszystko jest załatwione na sto procent. Przewoziły nas specjalne służby. Policja miała być poinformowana o tym, że jest taka sytuacja. To już nie od nas zależy... Chodzi o pewne agencje, które miały się tym zająć, a wyszło inaczej.

- powiedziała Roksana Węgiel w wywiadzie dla serwisu Przeambitni.pl.

Jak uważacie, czy to wszystko usprawiedliwia kierowcę, który użył dźwięku zarezerwowanego dla pojazdów na sygnale?

Roksana Węgiel
Autor: WBF
NAJNOWSZE