Rok temu Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub. Pamiętacie, jak było pięknie? [GALERIA]

2019-11-30 19:00 kp

Dokładnie od roku Nick Jonas i Priyanka Chopra są szczęśliwym małżeństwem. Wokalista i aktorka wzięli ślub w Indiach podczas bez wątpienia najbardziej luksusowej ceremonii całego 2018 roku. Obchody trwały kilka dni i odbyły się w jednym z największych pałaców w kraju. Było bardzo kolorowo i bardzo na bogato. Pamiętacie?

Nick Jonas i Priyanka Chopra mają powody do świętowania - para obchodzi pierwszą rocznicę ślubu! Dokładnie rok temu wokalista i aktorka powiedzieli sobie TAK podczas najbardziej wystawnej ceremonii ostatnich lat. Showbiznes dawno nie widział takiego bogactwa i przepychu. Najważniejsze jednak, że państwo młodzi mają się dobrze i są nadal bardzo szczęśliwi!

Priyanka Chopra i jej o 10 lat młodszy chłopak wzięli ślub 1 grudnia 2018 roku w pałacu Umaid Bhawan w Indiach. Przygotowania do ceremonii rozpoczęły się już wiele tygodni wcześniej, a sama impreza trwała cały weekend.

Rocznica ślubu Nicka Jonasa i Priyanki Chopry - wspominamy

Priyanka Chopra pojawiła się w dniu ślubu w niezwykłej sukni ślubnej z kilkumetrowym trenem. Ponieważ jednak cała ceremonia odbyła się w tradycji hinduskiej, państwo młodzi występowali też w wielu stylizacjach rodem z Indii. Pamiętacie te stroje?

Ślub odbył się w jednym z największych i najbardziej luksusowych hoteli w Indiach - Umaid Bhawan Palace. Wśród gości znaleźli się oczywiście najbliżsi państwa młodych, w tym Sophie Turner i Joe Jonas. Na ceremonię nie udało się dotrzeć Meghan Markle, która była wtedy w coraz bardziej zaawansowanej ciąży.

Przypomnijmy sobie, jak wyglądał ślub Nicka Jonasa i Priyanki Chopry! Życzycie im szczęścia?

Zobacz też:

NAJNOWSZE