Kardashianki ruszyły z ofertą prezentów. Do kupienia m.in. koc do sauny. Cena kosmiczna!

2021-11-25 14:44 AM
Rodzina Kardashian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji wiele gwiazd nie tylko rusza ze świątecznymi przygotowaniami, ale także te sławy, które prowadzą sklepy, ruszają z czymś extra dla swoich klientów. Oczywiście słowo „extra” to pojęcie względne i najczęściej tyczy się extra cen.

Przedsiębiorcza rodzina Kardashian/Jenner oczywiście nie może przepuścić takiej okazji, by nie skorzystać z dodatkowego zarobku. Kardashianki pod szyldem marki Poosh, należącej do Kourtney wybrały najlepsze rzeczy, które według nich idealnie nadadzą się na prezent.

Kourtney jako swój wybór podała koc do sauny działający na podczerwień. Koszt wynalazku to 518 $, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 2 tysiące!

Wszyscy wiedzą, że uwielbiam detoks w saunie, jako część mojej rutyny, więc jestem naprawdę podekscytowana tym, że mogę podarować ten koc moim przyjaciołom i rodzinie, aby mogli cieszyć się jego leczniczymi właściwościami.

Głowa rodziny, Kris Jenner tylko trochę zeszła z ceny. Oferuje specjalny zestaw do własnej uprawy jedzenia! Cena niecałe 500 $.

Jestem podekscytowana, że mogę podarować przyjaciołom, rodzinie i wnukom to zrównoważone środowisko. -

 zachwycała się.

Kim Kardashian natomiast wybrała ledową skakankę za „jedyne” 80 $. A Khloe postawiła na przenośny kuchenny kompostownik, również za prawie 500 $.

Wybór przyrodnich sióstr Kourtney, czyli Kendall i Kylie padł na koc obciążeniowy, który pomaga walczyć z lękami w cenie 179 $ oraz lampę LED, która będzie idealna do codziennej pielęgnacji twarzy. Koszt to 249 $.

Myślicie, że produkty rozejdą się jak ciepłe bułeczki?

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Zobacz też: Takimi prezentami Kanye West obdarowywał Kim Kardashian

NAJNOWSZE