Robert Pattinson, Suki Waterhouse

i

Autor: Rex Features/East News Robert Pattinson i Suki Waterhouse zostaną rodzicami

Gwiazdy

Robert Pattinson zostanie ojcem! Suki Waterhouse pokazała krągłości

2023-11-20 10:35

Robert Pattinson i Suki Waterhouse spodziewają się pierwszego dziecka! Wieści te obiegły świat, gdy piosenkarka pojawiła się w dopasowanej sukience na festiwalu Corona Capital w Meksyku.

Gwiazda "Zmierzchu" Robert Pattinson od dłuższego czasu spotyka się z piosenkarką Suki Waterhouse. Pierwszy raz pokazali się oficjalnie razem w Egipcie w 2022 roku podczas eventu Diora - marki, z którą od dekady współpracuje aktor. Jednak plotki o ich romansie krążyły od 2018 roku, ale para skutecznie unikała wypowiadania się na temat ich relacji - Miłość traci całą swoją wyjątkowość, gdy dopuszczasz do niej zbyt wiele osób. (...) Gdyby ktoś na ulicy nagle zagadnął cię o twój związek, uznałbyś to za wysoce aroganckie, prawda? - powiedział Pattinson jednemu z dziennikarzy

Shake Your Eska #08 | Blitzkrieg 2022

Suki Waterhouse nie mogła dłużej ukrywać ciążowego brzuszka

Suki Waterhouse i Robert Pattinson po pięciu latach zażyłej znajomości zdecydowali się na poważny krok. Zostaną rodzicami, a pociecha przyjdzie na świat w przyszłym roku. Suki najwyraźniej nie była już w stanie ukrywać swojego zaokrąglającego się brzuszka i wspomniała o ciąży podczas festiwalu Corona Capital w Meksyku, gdy wykonywała piosenkę "Nostalgia".

Założyłam dziś coś błyszczącego, bo pomyślałam, że to odwróci waszą uwagę od czegoś innego - powiedziała ze sceny wskazując na brzuch.

Do głosu doszli wtedy informatorzy serwisu "Entertainment Tonight", gdzie pojawił się taki cytat: Suki Waterhouse i Rob Pattinson spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Ona jest bardzo szczęśliwa, podekscytowana i wdzięczna. Suki i Rob są cudowni - podało źródło.

Para mieszka razem w Hollywood Hills, gdzie kupili dom za 5,3 miliona dolarów. To rezydencja, która została wybudowana w latach 30. XX wieku na styl hiszpański. Willa liczy 253 metry kw., a na terenie znajduje się przepiękne patio oraz basen.