Robert i Anna Lewandowscy w romantycznym tańcu! Dobry z niego tancerz? [WIDEO]

2021-01-17 10:21 kp
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Wygląda na to, że zimowa aura za oknem wprowadziła absolutnie wszystkich w dobry nastrój! Również Anna i Robert Lewandowscy - którzy bez względu na pogodę mają powody do dobrego samopoczucia - ostatnio byli wyjątkowo skłonni do zabawy. W końcu trwa karnawał! A ponieważ w tym roku nie ma co liczyć na imprezę poza domem, Lewandowscy potańczyli u siebie.

Tegoroczny karnawał wygląda zdecydowanie inaczej niż poprzednie. Podczas gdy w styczniu i lutym w poprzednich latach wiele osób bawiło się podczas wystawnych, karnawałowych bali, w tym roku nikt nie ma co liczyć na imprezę z prawdziwego zdarzenia. Koronawirus wciąż trzyma nas przede wszystkim w czterech ścianach, zatem jeśli zabawa - to tylko w domu.

Z tego założenia wyszli też Robert i Anna Lewandowscy, którzy mają przecież mnóstwo powodów do świętowania i zadowolenia. Ostatni sezon piłkarski był dla Roberta wyjątkowo udany, a Ania dzielnie go wspierała podczas kolejnych rozgrywek. Teraz należy im się więc odrobina rozrywki!

ESKA XD #014

Robert i Anna Lewandowscy w romantycznym tańcu

Ania Lewandowska pokazała na swoim Instagramie zaskakujący filmik, na którym tańczy z Robertem do romantycznej piosenki Whitney Houston I Have Nothing!

Nadejdą lepsze dni. Na razie cieszmy się małymi rzeczami. ❤️

- napisała pod wideo.

Fani po prostu się rozpłynęli!

Uwielbiamy Was ❤️. Oboje macie piękne dusze i cudowne serca ❤️. Wszystkiego dobrego dla Was 🙂. Bądźcie szczęśliwi i spełniajcie się zawodowo i prywatnie ❤️.

Tyle lat.. a Wy wciąż zakochani, szczęśliwi razem, idąc przez życie ❤️ mam nadzieje ze i Mi się uda ❤️ mnóstwo sukcesów na koncie a wy wciąż normalni, szczerzy i uśmiechnięci

To niesamowite widzieć jak ludzie są tak prawdziwie szczęśliwi pomimo trudnych czasów! Cudowni!❤️❤️

Miło się na Was patrzy- nie ważne gdzie, ważne, ze razem. ❤️

- czytamy w komentarzach.

A jak Wam się podobają umiejętności taneczne Roberta Lewandowskiego? Zobaczcie wideo!

NAJNOWSZE