Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Robert Lewandowski o przegranej z Messim: BYŁ WE MNIE SMUTEK!

2021-12-08 7:16

Robert Lewandowski udzielił ostatnio bardzo szczerego wywiadu, w którym wyznał, że przegrana z Leo Messim była dla niego niełatwym przeżyciem. Lewy był smutny podobno przez kilka dni… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

To była decyzja, której - szczególnie na chwilę przed ogłoszeniem wyników - spodziewali się wszyscy, ale sporo osób się z nią nie potrafi zgodzić. Chodzi oczywiście o Złotą Piłkę, która - jak wiadomo - nie trafiła do Roberta Lewandowskiego. Odebrał ją Leo Messi, który ze sceny powiedział, że ubiegłoroczna Złota Piłka, która nie została wręczona ze względu na pandemię, powinna trafić do Roberta Lewandowskiego.

Wiele osób uznało jednak te słowa za nieszczere, ponieważ w ubiegłorocznym plebiscycie Messi głosował na innych piłkarzy.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Teraz Robert postanowił zabrać głos w tej sprawie. Skomentował to na prośbę dziennikarza sportowego, Mateusza Borka. 

powiedział Robert. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Moja marka kosmetyczna nareszcie nabiera tempa. Na Instagram trafiły pierwsze zdjęcia produktów. Oczywiście w sesji reklamującej moje kosmetyki wystąpiłam sama. Kim jestem?

Oczywiście ja się nie napinam, nie napalam. To są plebiscyty wokół tego co się robi. Dzisiaj jestem skupiony na innych rzeczach, ale z drugiej strony, jeżeli jesteś tak blisko, tak blisko i jednocześnie tak daleko, to gdzieś tam ten niedosyt jest. Powiem szczerze, że po tym, jak dowiedziałem się, jakie są wyniki plebiscytu, to był we mnie smutek. I to nie był jeden czy dwa dni, dłużej to trwało