Robert Lewandowski na TikToku pokazuje klatę i tańczy. Ale najlepsza jest końcówka filmiku

2020-04-08 21:13 nk
Robert Lewandowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Robert Lewandowski ma największą liczbę obserwujących na polskim Instagramie. Czy niedługo zostanie także rodzimym królem TikToka? Z takimi filmikami ma na to wielkie szanse! Zobaczcie, jak Lewy podbija serca użytkowników coraz popularniejszego serwisu wideo!

Państwo Lewandowscy podbijają TikToka! Pod koniec marca 2020 swój profil w coraz popularniejszym serwisie społecznościowym założyła Anna Lewandowska. To była świetna okazja, by przekonać się, jak świetnie dobraną parą - także w tańcu - są Ania i Robert. No i jaki mają do siebie dystans!

Robert Lewandowski królem TikToka?!

Teraz swoje konto na TikToku otworzył także Lewy. I coś czujemy, że podobnie jak na Instagramie, także w tym serwisie będzie niedługo miał najwięcej obserwujących w Polsce!

Robert Lewandowski kilka dni temu zamieścił pierwszy filmik na TikToku. Wtedy dopiero się rozkręcał, więc jego nagranie było tylko przywitaniem. Do dziś Lewy zdążył zamieścić już dwa kolejne wideo. To najnowsze jest wyjątkowo HOT!

Robert Lewandowski ćwiczący bez koszulki to widok, od którego trudno oderwać wzrok.

Jednak na nas jeszcze większe wrażenie zrobił poprzedni filmik Lewego - ten, na którym piłkarz pokazuje, że ruszać umie się nie tylko na boisku. Dla nas najlepsze jest to, co sportowiec pokazuje pod koniec nagrania. Zobaczcie sami finał filmiku z małą Klarą w roli głównej!

NAJNOWSZE