Rita Ora i Taika Waititi potwierdzili związek! Na premierę Suicide Squad przyszli za ręce

2021-08-03 13:22 kp
Rita Ora i Taika Waititi
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Rita Ora i Taika Waititi nieoficjalnie romansowali już od wielu miesięcy. Para nie ukrywała się specjalnie ze swoją znajomością, a paparazzi mieli wiele okazji, by przyłapać ich na czułościach. Tym razem jednak reżyser i wokalistka po raz pierwszy pokazali się razem w oficjalnej sytuacji. Para przybyła za rękę na premierę filmu Suicide Squad.

O romansie Rity Ory i Taiki Waititi mówiono po raz pierwszy w kwietniu. Szybko okazało się, że oboje lubią urozmaicenia i już w maju świat obiegły zdjęcia pary obściskującej się i całującej z Tessą Thompson, za co zresztą Taika Waititi oberwał później od Marvela - wizerunek casanovy nie jest tym, czego wytwórnia oczekuje od twórcy Thora.

O ile czułości z Tessą Thompson były przelotne, o tyle wygląda na to, że 30-letnią Ritę Orę i 45-letniego Taikę Waititi łączy coś poważniejszego. Para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie razem w poniedziałek podczas kalifornijskiej premiery filmu Suicide Squad.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Rita Ora i Taika Waititi oficjalnie razem

Na premierze Suicide Squad Rita Ora i Taika Waititi powstrzymali się od wymiany czułości, jedynie subtelnie podkreślając to, że są razem. Pozując na ściance Rita Ora stała z reżyserem pod rękę, a później para dyskretnie trzymała się za ręce. Wokalistka wybrała na tę okazję wydekoltowaną, garniturową sukienkę z gołymi plecami, a gwiazdor - który w Suicide Squad wciela się w rolę Starro - szary garnitur.

Wróżycie im wspólną przyszłość?

Rita Ora i Taika Waititi
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News
Rita Ora i Taika Waititi
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE