Rita Ora i Andrew Garfield są parą! Spędzili razem święta w jego domu. SĄ ZDJĘCIA!

2018-12-29 8:21

Rita Ora ma kolejnego chłopaka! Plotki z początku grudnia potwierdziły się - piosenkarka spotyka się z Andrew Garfieldem! Do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia. Okazuje się, że Rita Ora i Andrew Garfield spędzili razem święta!

Rita Ora zmienia chłopaków jak rękawiczki! Plotki z początku grudnia 2018 potwierdziły się - piosenkarka rzeczywiście związała się z Andrew Garfieldem! Para spędziła razem święta Bożego Narodzenia.

Kim jest nowy chłopak Rity Ory i od jak dawna się spotykają?

RITA ORA MA NOWEGO FACETA. KTO TO TAKI?

Trudno powiedzieć, czy Rita Ora zamierza związać się z nowym chłopakiem na długo. Ostatnio zmieniała facetów dość często - artystkę widywano m.in. w towarzystwie 22-letniego youtubera, Twana Kuypera. Rita umawiała się też z gwiazdorem Love Island, Eyalem Bookerem. I to wszystko w ciągu zaledwie kilku miesięcy!

Z drugiej strony niewykluczone, że Andrew Garfield to kandydat do stałego związku. Świadczyć o tym może choćby fakt, że Rita Ora postanowiła spędzić z nim święta. I to w jego domu!

Rita Ora nie komentuje swojego nowego związku, a nawet przekazała swojej ekipie instrukcje z bezwzględnym zakazem udzielania na ten temat jakichkolwiek odpowiedzi prasie. Dziennikarze brytyjskich tabloidów próbowali dotrzeć do osób z otoczenia piosenkarki i dowiedzieć się, kim jest dla niej Andrew Garfield.

Bezskutecznie...

Teraz jednak chyba wszystko jest już jasne. Rita Ora i Andrew Garfield z całą pewnością są parą. Podobno spotykają się od listopada 2018 roku.

W ostatnich dniach sprawy zaczęły nabierać tempa. Oboje traktują to poważnie, ale nie wiedzą, co z tego wyjdzie

- twierdzi informator jednego z brytyjskich serwisów, komentując związek Rity.

>> Rita Ora randkuje z kilkoma facetami naraz! Coś z tego będzie?

W minione święta Bożego Narodzenia Rita Ora i Andrew Garfield zostali sfotografowani przed domem nowego chłopaka artystki w londyńskim Primrose Hill. 

Andrew Garfield ma 35 lat, a więc jest o 7 lat starszy od Rity. Nowy chłopak piosenkarki jest aktorem.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia pary, zrobione przed domem Andrew Garfielda.

ZOBACZ TEŻ NAJNOWSZE GALERIE HOTPLOTY:

NAJNOWSZE