Rihanna znów randkuje z Hassanem Jameelem! Zapomniała o staniku

2019-01-30 11:16

Choć w ubiegłym roku świat obiegła informacja o rozstaniu Rihanny i Hassana Jameela, para nadal się widuje. Wokalistkę przyłapano ostatnio na randce z miliarderem.

Rihanna to wyjątkowo wymagająca kobieta i nawet jeden z najprzystojniejszych miliarderów świata - Hassan Jameel - nie zdołał utrzymać na dłużej jej uwagi. W maju ubiegłego roku sieć obiegła informacja o rozstaniu Barbadoski i bogacza. A powodem miało być podobno... znudzenie gwiazdy bogatym partnerem. Wygląda jednak na to, że jeszcze nie wszystko stracone.

Najwyraźniej Rihanna postanowiła dać Hassanowi Jameelowi kolejną szansę. Gwiazda spotkała się z nim na kolacji w Nowym Jorku.

>> Kourtney Kardashian jest wściekła na Khloe! Siostry kłócą się publicznie

Rihanna i Hassan Jameel znów randkują

Ex-para wybrała się razem do nowojorskiej restauracji Kappo Masa. Celebryci bardzo dbali o to, by paparazzi nie przyłapali ich na spotkaniu - na kolację przybyli osobno i tak samo też opuścili lokal. Hassan wymknął się z restauracji tylnymi drzwiami, a Rihanna dumnie zaprezentowała się w głównym wejściu. Para spędziła na kolacji trzy godziny. Według doniesień paparazzich, noc w hotelu Riri i Hassan spędzili wspólnie...

Nie ma wątpliwości, że Rihanna zadbała o to, by zrobić wrażenie na miliarderze. Gwiazda ubrała satynową sukienkę, na którą założyła żakiet w podobnym kolorze. Pod marynarkę nie włożyła stanika, prezentując fotografom wyjątkowo głęboki dekolt.

Myślicie, że Rihanna i Hassan Jameel wrócili do siebie?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE