Rihanna wydaje książkę kucharską! Po co? Chce sprzedawać akcesoria kuchenne!

2020-08-14 10:23 KP
Rihanna
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rihanna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest obecnie najlepiej sprzedającą się gwiazdą światowej muzyki robi wszystko, by jak najlepiej to wykorzystać. Fani pokochali produkty jej marek kosmetycznych i modowych, a każda kolejna premiera jej kolekcji to duże wydarzenie biznesowe. RiRi nie ma zamiaru jednak poprzestać na kosmetykach i ubraniach...

Po latach kariery muzycznej Rihanna zrozumiała, że prawdziwych pieniędzy nie przynosi jej już koncertowanie, a... sprzedawanie. Kochana na całym świecie gwiazda od ładnych kilku lat skupia się na rozwijaniu swojego biznesu pod nazwą Fenty i Fenty Beauty. Wokalistka wydaje kolejne kolekcje kosmetyków i bielizny, które sprzedają się na pniu i gwarantują jej gigantyczne zyski.

To właśnie dzięki swoim markom kosmetycznym i modowym w maju Rihanna trafiła na trzecie miejsce na liście najbogatszych gwiazd Wielkiej Brytanii. Piosenkarka już od kilku miesięcy mieszka bowiem w Londynie i to właśnie stamtąd nadzoruje swoje kolejne projekty. Jak podawał w maju Sunday Times, Rihanna może cieszyć się majątkiem wartym 468 milionów funtów - to więcej, niż na swoich kontach mają chociażby Elton John czy Mick Jagger.

>> Rihanna trafiła na listę najbogatszych angielskich gwiazd! Jej majątek szokuje

Rihanna kucharką?

A czy w tym wszystkim jest miejsce na muzykę? No właśnie, niewiele... Fani Rihanny już od lat gorąco apelowali do niej o pracę nad nową płytą, jednak wejście gwiazdy do studia wciąż odsuwało się w czasie. I wygląda na to, że odsunie się jeszcze bardziej, bo RiRi właśnie wpadła na nowy pomysł na biznes - wyda książkę kucharską, dzięki której będzie mogła wejść na rynek akcesoriów kuchennych...

Rihanna zawsze była fanką dobrego jedzenia i podczas lockdownu obmyślała plany wydania własnej książki. Będzie zawierała niektóre z jej ulubionych karaibskich przepisów. Marzeniem byłoby też wypuścić na rynek własną gamę przyborów kuchennych. Rihanna udowodniła, że ​​jest nie tylko najlepiej sprzedającą się artystką, ale także sprytną bizneswoman, a jej ekipa uważa, że następny krok może być wielkim hitem.

- czytamy.

Kupilibyście wałek do ciasta od Rihanny?

NAJNOWSZE