Rihanna odwołała koncert w Houston (a wcześniej jeszcze dwa inne koncerty w ramach Diamonds World Tour 2013) z powodu złego stanu zdrowia. Lekarze ostrzegali, że za dużo imprezuje. Ona się jednak nie przejęła!
Lekarze wyrazili się jasno - Rihanna odwołuje koncerty, bo za dużo imprezuje, a nie wyleczyła się jeszcze z silnej infekcji dróg oddechowych! Rihanna wciąż popełnia jednak ten sam błąd - po kilku dniach intensywnej kuracji wydaje jej się, że już jest wszystko ok i wraca do pracy. Po wyczerpujących koncertach Rihanna chodzi na nie mniej wyczerpujące imprezy! Tak samo było a Atlancie.
Koncert Rihanny w Atlancie odbył się w poniedziałek. Po koncercie Rihanna poszła z przyjaciółką i obstawą do tamtejszego klubu ze striptizem! Tam laski bawiły się kilka godzin. Rihanna nigdy nie kryła się z tym, że lubi popatrzeć na laski tańczące przed nią nago. Rihanna zamieściła nawet w sieci zdjęcie nagiej piersi!
Rihanna za dużo baluje! Boimy się, że jak tak dalej pójdzie, imprezowanie źle skończy się zarówno dla Rihanny, jak i jej fanów!
Czy Rihanna odwoła koncert w Gdyni? Rihanna w Polsce ma wystąpić7.07.2013, tuż po festiwalu Opener! Im więcej jednak RiRiimprezuje, tym więcej Polish Navy ma powodów do niepokoju... :(
Zobaczcie zdjęcia Rihanny idącej na imprezę do klubu ze striptizem! Polecamy też NAJNOWSZE ZDJĘCIA RIHANNY z tego klubu. Rihanna rozbierała w nim prostytutkę!
Rihanna w KLUBIE ZE STRIPTIZEM! Zdjęcia!
2013-04-25
21:17
Rihanna odwołała koncert w Houston (a wcześniej jeszcze dwa inne koncerty w ramach Diamonds World Tour 2013) z powodu złego stanu zdrowia. Lekarze ostrzegali, że za dużo imprezuje. Ona się jednak nie przejęła!