Rihanna pozwoliła fanowi zaśpiewać. Jej mina mówi wszystko! ZOBACZCIE VIDEO z ANTi World Tour 2016!

2016-03-21 12:07
Rihanna podstawiła mikrofon fanowi - ANTi World Tour 2016
Autor: instagram.com Rihanna podstawiła mikrofon fanowi - ANTi World Tour 2016

Podczas koncertu w Cincinnati Rihanna podstawiła mikrofon jednemu z fanów. Jej mina po tym, co usłyszała, jest bezcenna... ♪♫♪

Na początku marca Rihanna rozpoczęła swoją trasę koncertową ANTi World Tour 2016. Po występach w Jacksonville, Tampie, Miami i Nashville Riri dotarła w weekend do Cincinnati, gdzie zaliczyła bardzo udany występ.

Ale po sobotnim show wszyscy mówią nie o Rihannie, ale o jednym z jej fanów!

>> Taylor Swift bawi się na imprezie Calvina Harrisa w Las Vegas! Mamy video! :D

Podczas koncertów często zdarza się, że Rihanna daje szansę popisać się wokalnie widzom z pierwszych rzędów. Tak było i tym razem. W trakcie wykonywania hitu FourFiveSeconds Rihanna podsunęła mikrofon jednemu z fanów. Los chciał, że był nim Terah Jah, chłopak na co dzień śpiewający w chórze!

Mina Rihanny po tym, co usłyszała, mówi wszystko... ♪♫♪

Ahahaha😂😂😍 #ANTIWorldTour #Rihanna Film zamieszczony przez użytkownika @kzaidana

Tu kolejne ujęcia tej samej sceny...

Co za głos!

Tuż po koncercie dziennikarze otoczyli chłopaka i wypytywali o to, co czuł, kiedy zobaczył minę Rihanny.

"Zupełnie się tego nie spodziewałem. Nie po to poszedłem na ten koncert. Chciałem tylko robić to, co kocham z kimś, kogo kocham" - powiedział TJ.

Terah Jah wyznał też, że ma nadzieję, iż jego krótki występ otworzy mu drzwi do większej kariery. Podobno marzy mu się Broadway!

Z takim głosem nie powinno być z tym problemów, prawda?

Przypomnijmy, że 5. sierpnia w ramach ANTi World Tour 2016 Rihanna zaśpiewa także w Polsce. Ciekawe, czy na Stadionie Narodowym w Warszawie również trafi na tak utalentowanych fanów :)

Rihanna Needed Me teledysk
Autor: 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS Rihanna Needed Me teledysk

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o One Direction, Justinie Bieberze czy Lady Gadze. Obejrzyjcie już teraz:

NAJNOWSZE