Rihanna o macierzyństwie. Dokładnie wie ile chce mieć dzieci i kiedy!

2020-03-31 12:43 AM
Rihanna
Autor: Invision/Invision/East News

Rihanna powoli zaczyna myśleć nad założeniem rodziny i choć nie nastawia się na związek to marzy o posiadaniu dzieci. Obecnie piosenkarka skupia się na karierze ale już teraz dokładnie wie kiedy na dalszy plan zejdą obowiązki zawodowe na rzecz życia prywatnego.

Na początku roku media huczały o głośnym rozstaniu Rihanny z biznesmenem Hassan Jameelem z którym była prawie 3 lata. Niepowodzenie w życiu miłosnym najwyraźniej nie zniechęca RiRi do marzeń o założeniu rodziny, wręcz przeciwnie.  Gwiazda coraz chętniej o tym mówi. Jak podają zagraniczne media piosenkarka już teraz wie, że chciałaby zostać mamą trójki lub nawet czwórki dzieci. Marzy też o tym, że wizję tą zrealizuje do 2030 roku. 

RIHANNA WYCHOWA DZIECI JAKO SAMOTNA MATKA?

Rihanna planując dzieci nie patrzy na innych nawet na jakichkolwiek facetów, jeśli wierzyć w to co piszą serwisy to artystka ponoć byłaby gotowa wychować dzieci jako samotna matka!

„Czuję, że społeczeństwo sprawia, że czujesz się źle. Umniejszają cię jako matkę, jeśli twoje dzieci nie mają taty. Ale jedyne co się liczy, to szczęście. Jedyny zdrowy związek jest między rodzicem a dzieckiem. To jedyna rzecz, która może sprawić, że wychowa się dziecko z wielką miłością”.

– mówiła w rozmowie z brytyjską edycją magazynu Vogue.

Rihanna ma jeszcze sporo czasu by zaczął myśleć o życiu prywatnym, teraz skupia się na muzyce, choć jak sama przyznaje nie wie jeszcze kiedy ukaże się jej kolejna płyta.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE