Rihanna czuła się "jak klaun" w swojej sukni na MET Gala 2015! Bała się wysiąść z auta!

2020-07-31 20:10 nk
Rihanna
Autor: Instagram.com/badgalriri

Rihanna wróciła wspomnieniami do gali MET 2015, na której zrobiła furorę swoją żółtą (baaardzo memogenną ;)) kreacją. okazuje się, że sama RiRi bardzo bała się momentu, w którym stanie na czerwonym dywanie. Przejeżdżała wokół niego aż trzy razy, zanim zdecydowała się wysiąść!

Rihanna zaprezentowała niedawno światu swoją nowa markę kosmetyków pielęgnacyjnych Fenty Skin - tak, właśnie tę, którą promował imprezowy filmik z A$AP Rockym...

W ramach promocji swoich produktów Rihanna udzieliła wywiadu amerykańskiemu serwisowi Access Hollywood. W rozmowie mówiła m.in. o swoich ikonicznych kreacjach. Szczególnie zapadła jej w pamięć ta żółta, z MET Gali 2015. Ekstremalnie ciężka suknia z imponującym trenem została stworzona na specjalne zamówienie przez projektanta Guo Pei. RiRi bardzo bała się pokazać w niej światu!

Choreografia wsiadania do auta i wysiadania... Mieliśmy choreograwię - kto siedzi przy drzwiach, gdzie idzie tren, gdzie ja siedzę... Pamiętam, że tak bardzo bałam się wyjścia z tego samochodu, bo czułam, że przesadzam. Przejeżdżałam koło czerwonego dywanu i widziałam kreacje... Myślałam sobie: "O mój Boże, jestem klaunem. Ludzie będą się ze mnie śmiali. To jest przesada!". Przejeżdżałam tamtędy trzy razy, nie żartuję! W końcu stwierdziłam: "Nieważne, chodźmy! Po prostu chodźmy!"...

- wyjawiła RiRi, dodając, że "nie żałuje" pokazania się w tej kreacji.

Rihanna przyznała też, że śledziła memy, jakie były inspirowane jej kreacją z MET Gala 2015. Piosenkarka stwierdziła, że największe wrażenie zrobiła na niej przeróbka jej zdjęcia jako jajka, którą uważa za "legendarną".

NAJNOWSZE