Rihanna i ASAP Rocky

i

Autor: Rex Features/East News

Rihanna i ASAP Rocky spędzają święta razem? Raper poleciał na Barbados!

2020-12-24 21:49

Plotki o romansie Rihanny i ASAP Rocky'ego krążą po mediach plotkarskich od wielu tygodni. Teraz jedna dopiero nabiorą rozpędu! Rapera przyłapano na lotnisku, skąd tuż przed świętami poleciał na Barbados. A zaledwie kilka dni wcześniej na swojej rodzinnej wyspie wylądowała Rihanna. Przypadek?

Choć Rihanna i ASAP Rocky znają się od dawna, dopiero teraz najwyraźniej postanowili dać sobie szansę. A raczej - Rihanna postanowiła dać szansę raperowi, który podobno od lat się w niej podkochiwał, tylko nie miał możliwości zbliżenia się do niej. Teraz jednak między tymi dwoma ewidentnie coś się dzieje. Mało kto jednak spodziewał się, że ich relacja może być TAK poważna!

Plotki o romansie Rihanny i ASAP Rocky'ego pojawiły się kilka tygodni temu, kiedy to muzyków przyłapano razem. Do tamtego momentu fani zastanawiają się, co łączy wokalistkę i rapera. Wygląda na to, że naprawdę sporo, bo ASAP Rocky tuż przed świętami poleciał na Barbados.

ESKA XD #012

Paparazzi tymczasem przyłapali ASAP Rocky'ego na tamtejszym lotnisku po tym, jak przyleciał na Barbados komercyjnymi liniami.

Przypadek?

Rihanna i ASAP Rocky razem w święta?

Trudno uwierzyć oczywiście, by wybrany przez niego kierunek był przypadkowy. Tacy muzycy jak on czy wcześniej Drake nie latają na Barbados przypadkowo, a wyłącznie dla Rihanny! Sama RiRi na swoją rodzinną wyspę przyleciała kilka dni temu, co uwiecznił jeden z jej fanów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE