Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozstali się. "Podjęli decyzję o rozwodzie"

2019-02-13 9:11
Reni Jusis, Tomek Makowiecki
Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER; Marcin Bruniecki/REPORTER

Związek Reni Jusis i Tomka Makowieckiego wydawał się przez wiele lat jednym z najtrwalszych w polskim show biznesie. Para pobrała się w 2008 roku i żyła razem z dala od mediów. Tymczasem na jaw wyszło właśnie, że Reni Jusis i Tomek Makowiecki nie są razem już od wielu miesięcy, a w planach mają rozwód. Co się stało?

Dobiegł końca kolejny znany związek polskiego show biznesu. Decyzję o rozwodzie podjęli Reni Jusis i Tomek Makowiecki. Para pobrała się w 2008 roku w Konstancinie pod Warszawą i doczekała się dwójki dzieci. Ich związek wzbudzał początkowo pewne kontrowersje, ponieważ wokalistka jest o 9 lat starsza od swojego męża. Dlaczego muzycy nie żyją już razem?

Informację o rozstaniu Reni Jusis i Tomka Makowieckiego podał serwis Pudelek. Informatorzy portalu donoszą, że wokaliści nie żyją razem już od pół roku, jednak dotąd udawało im się utrzymać to w tajemnicy. Ex-para wspólnie podjęła już decyzję o rozwodzie.

HOT TEMAT
Joanna Krupa Hotplota.pl

Autor: VIPHOTO

Joanna Krupa Hotplota.pl

Joanna Krupa chwali się ciałem w bikini. Fani: "Widać, że latka lecą". Faktycznie?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwodzą się

Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu

- czytamy.

Pudelek przypomina przy tym, że to nie pierwszy kryzys w związku Reni Jusis i Tomka Makowieckiego. Już w 2014 roku wokalistka nie ukrywała, że nie podoba jej się hulaszczy tryb życia męża - wtedy jednak małżeństwo udało się uratować.

Z całą pewnością ich rozstanie to smutna wiadomość dla fanów pary - wielbiciele cenili ich za życie z dala od skandali show biznesu i konsekwencji w drodze artystycznej.

Reni Jusis
Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER
Tomek Makowiecki
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Zobacz też:

NAJNOWSZE