Red Lipstic Monster

i

Autor: WBF Red Lipstic Monster pozuje w bikini

Red Lipstick Monster pokazuje pośladki w słusznej sprawie. Walczy z wszechobecnym problemem

2022-05-27 14:17

Red Lipstick Monster nie miała oporów, aby podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem odsłoniętych pośladków. Internauci bardzo pozytywnie zareagowali na pokazywanie przez influencerkę ciała, które odbiega od promowanych w sieci standardów piękna. To bardzo wiele znaczy dla zwykłych użytkowniczek internetu.

Milionom kobiet na całym świecie bliżej do sylwetki, którą prezentuje Red Lipstick Monster niż modelka z pierwszych stron gazet. Wiele kobiet może się czuć zakłopotana kiedy widzi na Instagramie wszechobecne fotografie wyretuszowanych zdjęć kobiet. Znana youtuberka, Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana jako Red Lipstick Monster postanowiła zbalansować nieco ten obraz świata i wypowiedzieć się o samoakceptacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Red Lipstick Monster sporo schudła! Pokazała się w sylwestrowej kreacji! Fani są w szoku!

Red Lipstick Monster prezentuje się w bikini krytykując współczesne kanony piękna

Red Lipstick Monster już od wielu lat stara się zwraca uwagę na wszechobecny fałsz, który jedynie powoduje kompleksy i zniekształca obraz kobiecego ciała.

Chodzi o pokazanie prawdy i różnorodności. Nie ma to nic wspólnego z propagowaniem niezdrowego stylu życia, co często zarzuca się temu ruchowi. Jesteśmy otoczeni przez fałsz, bo treści, które docierają do nas z mediów są edytowane do poziomu iluzji rzeczywistości. Popkulturowe ciała wpisują się w narzucony kanon, który nie ma nic wspólnego (albo niewiele) z tym, jak wyglądają miliony kobiet na całym świecie – wyznała w rozmowie z „Fashionpost”.

Ewa przez lata zgromadziła całą rzeszę wiernych fanów, a na Instagramie jej aktywność śledzi 1,4 miliona użytkowników. Ta liczba mówi sama za siebie. Pod postem, w którym Ewa prezentuje swoje idealne krągłości, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Piękne zdjęcia bez filtra - tak jak lubię! Normalizujmy swoje ciała – napisała jedna z użytkowniczek.

Apetyczna i soczysta. Do zjedzenia. A w głowie bardzo inteligentna Kobieta – pochwaliła ją fanka.

W pełni zgadzamy się z internautkami i mamy nadzieję, że kobiety, które mają problem z samoakceptacją pójdą w ślady swojej idolki i nabiorą pozytywnego podejścia do swojego ciała.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7