Rebel Wilson poprowadzi BAFTA! "Nie będę zabawna, bo nie jestem już gruba"

2022-01-14 23:00 es

Rebel Wilson zyskała popularność dzięki licznym rolom zabawnych, otyłych dziewczyn. Teraz sama nabija się z utraty wagi i ogłasza, że został prowadzącą rozdania nagród BAFTA. Uprzedza jednak, że szczupła nie jest już taka śmieszna!

Rebel Wilson to aktorka australijskiego pochodzenia. Zrobiła światową karierę m.in. dzięki udziałowi w serii filmów Pitch Perfect. Tam występowała jako Otyła Amy, która swoim poczuciem humoru skradła serca widzów.

Poza Pitch Perfect Rebel Wilson miała jeszcze kilka ról, jak sama to określiła, "zabawnych grubasek". Gwiazda zdradziła nawet, że niektórzy odradzali jej odchudzanie, sugerując, że może stracić potencjalne role.

Wbrew doradcom Rebel Wilson schudła ponad 30 kg, a teraz pochwaliła się doskonałą propozycją...

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Rebel Wilson poprowadzi galę rozdania BAFTA

Nagrody British Academy Film Awards zostaną rozdane w marcu. Z Instagrama dowiadujemy się, że galę poprowadzi Rebel Wilson. Wbrew ostrzeżeniom, wraz z kilogramami nie straciła poczucia humoru.

To będzie świetna zabawa! Nie chcę robić presji - wiem, że nie będę zabawna, bo nie jestem już gruba. A poza tym nie mam zamiaru „pocić się” nerwami, bo mam osobliwą chorobę, w której nie mogę się pocić... lub obrażać ludzi z powodu mojego uroczego australijskiego akcentu.

Napisała na Instagramie Rebel Wilson.

Dodała, że zamierza tam " po prostu spędzać czas" z Dame Judi Dench. Razem spróbują nawiązać więź z Danielem Craigiem...

Coś nam mówi, że gala BAFTA 2022 będzie hitem!

Co jedzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Wspaniale schudł, paradoksalnie jedząc więcej jedzenia. Jednak lepszej jakości i zdrowszego. Fan mięsa i sportu. Je nawet 4000 kalorii dziennie! Jest to...
NAJNOWSZE