Rebel Wilson NIE CHODZIŁA NA SIŁOWNIĘ. Jak schudła 35 kg?

2022-01-12 17:20 es

Rebel Wilson przeszła w ostatnich latach wielką rewolucję. Gwiazda zmieniła swoje życie i schudła ponad 30 kg! W nowym wywiadzie opowiada, jak to zrobiła. Okazuje się, że wcale nie musiała się katować na siłowni! Rebel Wilson schudła dzięki prostej rzeczy...

Dieta Rebel Wilson wzbudza w ostatnim czasie wielkie zainteresowanie. Aktorka przeszła wielką metamorfozę. Dzięki zmianom w życiu schudła około 35 kilogramów. Miała do tego wielką motywację... Od lekarza dowiedziała się, że jeśli chce zostać mamą, musi schudnąć. Udało się!

Przemiana Rebel Wilson interesuje wiele osób, które tak jak ona walczą z otyłością. W nowym wywiadzie aktorka zdradziła, jak udało się jej osiągnąć tak dobry wynik. I to bez chodzenia na siłownię!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Jak Rebel Wilson schudła?

W rozmowie z Apple Fitness+ Rebel Wilson opowiedziała o swojej metamorfozie. Zrzuciła 35 kg podczas swojego „Roku zdrowia” w 2020 roku. Teraz utrzymuje szczupłą sylwetkę i zdradza, jak jej się to udało.

To dobra wiadomość dla osób, które nie lubią ćwiczyć na siłowni... Rebel Wilson wcale tego nie robi! Jak więc udało się jej schudnąć?

Lekarz powiedział mi: „Rebel, najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej jest po prostu chodzenie”. Nie musi być bardzo intensywne, nie musi być pod górę, po prostu umiarkowany spacer przez godzinę dziennie. A jeśli możesz to zrobić, dla siebie, dla swojego typu ciała, jest to najlepszy sposób na utratę niechcianej tkanki tłuszczowej.

Wyjaśniła.

Może warto wpleść tę radę w realizację postanowień noworocznych? Oczywiście, jeśli ktoś jeszcze o nich pamięta... ;)

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...
NAJNOWSZE