Ralph Kaminski

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@ralphkaminski Ralph Kaminski pożegnał Annę Domżalską - swoją nauczycielke śpiewu

Gwiazdy

Ralph Kaminski żegna bliską osobę. "Mam złamane serce"

2023-12-05 9:56

Ralph Kaminski przekazał swoim fanom druzgocącą wiadomość. Trudno mu pogodzić się z tym, co się stało. Odeszła bardzo bliska mu osoba. Informacją podzielił się w mediach społecznościowych.

Ralph Kaminski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce. Jego twórczość zna niemal każdy, a przez lata muzycznej działalności zyskał wierne grono oddanych fanów. Swój sukces zawdzięcza nie tylko sobie, ale także osobom, które zawsze wspierały go na ścieżce kariery. Choć w tragicznych okolicznościach, Kaminski właśnie wspomniał o jednej z takich osób na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ralph Kamiński żegna bliską osobę. "Mam złamane serce"

Ralph Kaminski o pocałunku z Krzysztofem Zalewskim i Eurowizji. Ma apel do Jacka Kurskiego!

Ralph Kaminski pożegnał swoją nauczycielkę śpiewu

Ralph Kaminski poinformował o śmierci Anny Domżalnskiej, swojej nauczycielce śpiewu, która odegrała istotną rolę z życiu artysty.

Jestem zdruzgotany…Dzisiaj odeszła Pani Ania. Anna Domżalska, jedna z najważniejszych osób na mojej drodze zawodowej. Niedawno skończyła 60 lat - napisał Ralph - Była moją nauczycielką śpiewu, moją guru, nauczyła mnie ciężkiej pracy, pokory, śpiewać tak, jak w życiu bym nie przypuszczał, że mógłbym.Pani Aniu, będę za panią ogromnie tęsknił. Zmieniła Pani moje życie. Kocham panią, mam złamane serce - dodał z żalem.

Fani wsparli idola w tym trudnym czasie. Pod postem pojawiły się słowa wsparcia i otuchy: Trzymaj się mocno, wysyłam przytulasy / Bardzo współczuję i też płaczę / Wyrazy współczucia dla Bliskich Pani Ani! / Przyjmij słowa wsparcia, pamiętaj jesteśmy z Tobą i łączymy się w bólu - czytamy na Instagramie.