Ralph Kamiński

i

Autor: AKPA Ralph Kamiński w występował w spektaklach tatralnych

Wspomnienia

Ralph Kaminski w przeszłości grał w teatrze. Miejsce debiutu robi wrażenie

2023-07-06 15:57

Ralph Kaminski wiernie oddaje się muzyce, więc nic dziwnego, że niewiele osób wie, iż we wcześniejszych latach wyrażał się artystycznie w nieco inny sposób. Można go było spotkać na deskach jednego z największych teatrów w Polsce. Właśnie podzielił się pięknymi wspomnieniami.

Ralph Kaminski wiele lat temu na stałe wdarł się do polskiej branży rozrywkowej i okazał się jedną z najbarwniejszych gwiazd estrady. Publiczność uwielbia jego muzyczną wrażliwość i docenia oryginalność. Jego koncerty przypominają małe przedstawienia musicalowe. Jest taniec, zabawa, scenografia i oczywiście piękne, liryczne opowieści w formie piosenek. To, za każdym razem porywa licznie zgromadzaną publiczność do wspólnej zabawy.

Ralph Kaminski odnajduje się w aktorstwie

"Teatr to był dla mnie początek wszystkiego" - wyznał Ralph Kaminski. Mało osób wie, że jego artystyczne korzenie sięgają wczesnego dzieciństwa, kiedy to "bawił się w teatr", aby w późniejszych latach stanąć na profesjonalnej scenie Teatru Wybrzeże u boki wielkich gwiazd.

Ralph opublikowała na Facebooku zdjęcie z przedstawienia "Czyż nie dobija się koni" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Sztuka opowiada o morderczym maratonie tanecznym, w którym tłum uczestników walczy o główną wygraną. Kaminski zagrał jednego z uczestników wyzwania, a na fotografii widzimy go u boku Natalii Lange, która grywa również w filmach ("Ida", "Artyści", "Król", "Śubuk").

Od dziecka bawiłem się w teatr. Teatr to był dla mnie początek wszystkiego. Tu zdjęcie z 2016 roku - mój pierwszy raz na profesjonalnej scenie teatralnej "Teatru Wybrzeże" w Gdańsku, spektakl "Czyż nie dobija się koni" w reżyserii Wojtka Kościelniaka. Na zdjęciu ze mną Natalka Lange (obecnie wspaniała aktorka Teatru Powszechnego w Warszawie, która podczas "Balu u Rafała" zadaje "bardzo głupie pytanie" przed piosenką Latka) - czytamy na Facebooku Ralpha.

Ralph Kamiński umieścił swój post nie bez powodu. 27 marca to ważna data dla kultury. Tego dnia świętujemy "Międzynarodowy Dzień Teatru". To święto uchwalone w 1961 roku, na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ralph Kamiński z nową piosenką. Muzyk znowu poruszył serca słuchaczy

Shake Your Eska #28 | Wolf