Ralph Kamiński

i

Autor: Screen/YouTube/ralphkaminski Ralph Kamiński w nowej piosence zapowiadającej nadchodzący album

Ralph Kamiński z nową piosenką. Muzyk znowu poruszył serca słuchaczy

2022-08-07 9:33

Ralph Kamiński w nowej piosence "Planeta i ja" czaruje łagodnym wokalem. Utwór jest zapowiedzią kolejnego albumu artysty nad którym cały czas trwają prace. Piosence towarzyszy minimalistyczny teledysk dostępny na YouTubie.

Ralph Kamiński podzielił się do tej pory czterema utworami zapowiadającymi kolejną płytę: "Bal u Rafała", "Duchy" i "Krystyna" oraz "Planeta i ja". Ostatni z nich ujrzał światło dzienne 4 sierpnia 2022. W utworze Ralph czaruje łagodnym wokalem i rozczulającym tekstem, dotykając najczulszych punktów w duszy człowieka. "Uwielbiam Twoje minimum środków i maksimum treści" - czytamy w komentarzach pod teledyskiem, dostępnym na oficjalnym kanale muzyka.

Ralph Kamiński wypuścił balladę, która ukołysała dusze fanów

Artysta działający pod szyldem wytwórni muzycznej FONOBO, który niewątpliwie jest jej największą gwiazdą, wypuścił właśnie utwór "Planeta i ja". Ta wyjątkowa ballada to skromne, ale bardzo efektowne połączenie delikatnych dźwięków gitary i kojącego wokalu Ralpha. Ta piosenka to nie zwykły utwór, ale melodyjna, bardzo emocjonalna i nieco oniryczna opowieść o pogodzeniu się z samotnością, która nie jest taka straszna, jak mogłoby się z początku wydawać.

Dzień po premierze, utwór "Planeta i ja" został odtworzony na YouTubie blisko 70 tysięcy razy, a pod teledyskiem można przeczytać setki pozytywnych komentarzy od zauroczonych słuchaczy.

Poszedłeś w piękną stronę muzyki, w końcu zaczynają się pojawiać artyści na polskiej scenie którzy coś wnoszą w ta naszą kulturę , można słuchać, słuchać, słuchać... - napisał fan.

Podziwiam Twoją odwagę sięgania do intymnych przestrzeni duszy, wrażliwość, szczerość i szacunek dla samego siebie i odbiorców. Wzrastaj dalej, niech rosną Twe artystyczne skrzydła - dodał kolejny użytkownik.

Ty, Twój głos, Twoje oczy i pluszaki zrobiliście z mojego serca tatar. Teraz to znowu muszę posklejać. Przepiękne, pozbieram się - rozpłynęła się słuchaczka.

Nasz Polski Wielki Mały Książę. Piękne wszystko - czytamy w komentarzach.

Kolejny hit zapowiadający nowy album zrobił ogromne wrażenie na fanach, pozostaje czekać na cały album i jeszcze więcej emocjonalnych uniesień.

Sonda
Twój ulubiony singiel z nadchodzącej, czwartej płyty Ralpha Kamińskiego to...?
Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!