Rafał Maślak został tatą! Jego żona urodziła! „Witaj synku. Kocham Cię”

2019-03-30 20:50 DR
Rafał Maślak został tatą!
Autor: Instagram / Rafał Maślak / screen Rafał Maślak został tatą!

Rafał Maślak jakiś czas temu pochwalił się, że jego żona, Kamila Nicpoń jest w ciąży. Przez 9 miesięcy nie pojawiało się zbyt wiele informacji na ten temat. Zakochani bardzo dbali o swoją prywatność. Takiego newsa Rafał jednak nie był w stanie długo utrzymywać w tajemnicy. Jego żona dzisiaj urodziła synka. Model postanowił więc pochwalić się tym na Instagramie. Dodał też urocze zdjęcie.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już od wielu lat są razem. Przez lata żyli na „kocią łapę”. Później Maślak postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, by ostatecznie – półtora roku od zaręczyn – wziąć ślub. Fakt ten przez długi czas utrzymywany był w tajemnicy, ale zdradzili ją … znajomi nowożeńców, którzy w swoich mediach społecznościowych intensywnie relacjonowali wesele. Natomiast w święta Bożego Narodzenia Rafał i Kamila poinformowali cały świat o tym, że spodziewają się dziecka.

Przez całą ciążę zarówno Kamila jak i Rafał niezbyt dużo o tym mówili. Chcieli, by było to najbardziej jak to możliwe prywatne. W dniu urodzin Maślaka dowiedzieliśmy się tylko, że będzie to chłopiec. To się potwierdziło! Dzisiaj (30.03.2019) Rafał na swoim Instagramie pochwalił się uroczym zdjęciem:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Witaj synku. Kocham Cię❤️ Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)
DZIEJE SIĘ!
Viola Kołaczkowska grozi Kasi Wołejnio

Autor: TVN/mat.pras./Instagram

Viola Kołaczkowska grozi Kasi Wołejnio

Viola Kołaczkowska grozi koleżance z programu Agent Gwiazdy? Mamy prywatne SMS-y!

Jakiś czas temu pojawiły się też informacje dotyczące imienia, jakie wybrali rodzice. Obecnie panuje dużo różnych, często dziwnych trendów w nadawaniu imion. Kamila Nicpoń i Rafał Maślak poszli jednak w klasykę. Zgodnie z doniesieniami Party syn Rafała Maślaka otrzyma imię Maksymilian. Czy to się sprawdzi? Tego póki co nie wiadomo. Tak czy inaczej cała redakcja Hotploty gratuluje świeżo upieczonym rodzicom gratuluje i życzy wszystkiego najlepszego! :)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE