Sylwia Grzeszczak znowu zmieniła fryzurę! Fani: Piękna i utalentowana!

2020-03-29 16:18 DR
Sylwia Grzeszczak w 2019 roku
Autor: WBF Sylwia Grzeszczak w 2019 roku

Piosenkarka ostatnio zaskoczyła swoich fanów zmianą wizerunku. Piosenkarka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Na czas kwarantanny po raz kolejny pokazała się w nowej fryzurze. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Sylwia Grzeszczak przez bardzo długi czas nie zmieniała swojego wizerunku. Kojarzyć ją możecie jako piosenkarkę z czarnymi włosami i grzywką na czole. Na jakiś czas gwiazda zniknęła ze sceny i postanowiła skupić się na życiu rodzinnym. Po powrocie zaprezentowała swój zupełnie nowy wizerunek. Po czarnych włosach nie ma śladu. Teraz na głowie Sylwii Grzeszczak króluje blond. Do tego wymyślne fryzury i burza loków.

W związku z obecną sytuacją i panującym w naszym kraju (ale nie tylko) koronawirusem piosenkarka ograniczyła swoją działalność zawodową. Piosenkarka spędza bardzo dużo czasu w domu, gdzie… pracuje nad nowymi piosenkami. Wyznała to w najnowszym poście na Instagramie. Dodała również zdjęcie, na którym widać ją z nową fryzurą. Tym razem włosy są wyprostowane. Fani są zachwyceni:

Wyświetl ten post na Instagramie.
...dużo ❤️dla Was #czas #muzyka #kochamwas #dużozdrowia Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE