Rafał Brzozowski wydaje nowy singiel! Będzie większy hit niż The Ride?

2021-07-21 16:34 kp
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Okazuje się, że Rafał Brzozowski w ostatnich tygodniach nie tylko odpoczywał po swojej przygodzie z Eurowizją 2021, ale i pracował w tajemnicy nad nowym projektem. Piosenkarz właśnie zdradził, że przygotował dla swoich fanów nowy singiel zatytułowany Głośniej. Brzozowski zamieścił też w sieci pierwszy fragment piosenki. Będzie większym hitem niż The Ride?

Rafał Brzozowski ma za sobą bardzo intensywny czas Eurowizji 2020. Wokalista wystąpił w Rotterdamie z piosenką The Ride, która od początku wzbudzała mieszane uczucia wśród internautów. Ostatecznie okazało się, że sceptycy nie mylili się - The Ride nie podbiło eurowizyjnej publiczności i Rafał Brzozowski wrócił do domu już po półfinale.

Mimo braku sukcesu piosenkarz zaznacza jednak, że Eurowizja 2020 była dla niego wspaniałą przygodą. Po powrocie do domu wokalista udał się więc na urlop i większość czasu spędził w swoich ukochanych Chałupach.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Głośniej - nowy singiel Rafała Brzozowskiego

Teraz okazuje się jednak, że Rafał Brzozowski w ostatnim czasie nie oddawał się wyłącznie błogiemu lenistwu. Muzyk pracował też nad nową muzyką, a pierwszym efektem jego starań jest singiel Głośniej. Rafał zapowiedział premierę numeru na 23 lipca, a już teraz zaprezentował na Instagramie pierwszy fragment piosenki.

W końcu mogę podzielić się w Wami TĄ wiadomością! ☺️ Już 23 lipca premiera mojego nowego singla – „Głośniej”. Przed Wami mała zapowiedź! Kto nie może się już doczekać?😎

- napisał pod video.

Już po tym krótkim fragmencie słychać, że Rafał Brzozowski wrócił brzmieniami do tego, co znają jego fani chociażby z jego największego przeboju Tak blisko. To dobrze, że odszedł od elektronicznych klimatów rodem z The Ride?

NAJNOWSZE