Mikołaj Roznerski

i

Autor: AKPA Mikołaj Roznerski opowiedział o niebezpieczeństwie w jakim znalazłą się jego rodzina

Gwiazdy

Psychofan groził rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Jego syn był w niebezpieczeństwie

2024-03-13 9:55

Mikołaj Roznerski jest gwiazdorem wielu seriali i filmów, a za tym idzie sława i rozpoznawalność. W życiu artystów bywa tak, że mierzą się niekiedy z natrętnymi fanami, którzy potrafią okazać się bardzo niebezpieczni. Mikołaj Roznerski opowiedział o strasznym wydarzeniu, które dotknęło jego i najbliższe mu osoby.

Mikołaj Roznerski podbił serca widzów wieloma filmowymi, serialowymi, a także teatralnymi wcieleniami. Aktor znany jest z takich produkcji jak: "M jak miłość", "Druga szansa", "Kochaj!", "Porady na zdrady" czy "Pech to nie grzech". Mikołaj uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, więc z pewnością nie brakuje mu cichych wielbicielek. A , jak się okazuje, również natarczywych fanów.

Aktor jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, a na Instagramie relacjonuje wybrane fragmenty ze swojego życia. Często możemy się dowiedzieć o jego zagranicznych podróżach, branżowych spotkaniach, czy nowych, zawodowych projektach. W dobie rozwiniętych social mediów, łatwo śledzić poczynania gwiazd, które chętnie dzielą się w sieci swoim życiem prywatnym i często chętnie wchodzą w interakcje, ze swoimi wielbicielami. Niektórzy z fanów czasami popadają w obsesję na punkcie swoich idoli, co może skończyć się w nieprzyjemny sposób zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony.

SHORT - Marcin Maciejczak REACTS - Hiszpania Luna | Eska

Mikołaj Roznerski miał stalkera, którym zajęła się policja

Mikołaj Roznerski przekonał się na własnej skórze, jak wygląda ciemna strona sławy. Niedawno pojawił się w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedział, z jakim przykrym doświadczeniem musiał się zmierzyć. Był prześladowany przez psychofana, jego rodzina była zastraszana, a sprawą musiała zająć się policja.

Dosyć często pojawiają się takie fałszywe konta, ja nie jestem na żadnej aplikacji randkowej. Wydaje mi się, że to jest dosyć niebezpieczne, bo już ktoś podaje się za ciebie i ktoś już udaje ciebie. Kiedyś miałem takiego psychofana czy psychofankę. To coś, bo to było bezosobowe, profil, groził mojej rodzinie, groził mojemu synkowi. Zgłosiłem to na policję - wyjawił aktor.

Gwiazdami, które kiedykolwiek mierzyły się podobnymi problemami to, np. Małgorzata Kożuchowska, która była prześladowana przez mężczyznę, który po trzech latach obsesyjnej aktywności dostał zakaz uczestniczenia w spektaklach z udziałem aktorki oraz zbliżania się do niej.

Ostatnio znowu głośno zrobiło się o psychofance Roberta Janowskiego, który czeka na sprawę sądową, w której oskarżoną o nękanie jest pewna kobieta, która od 13 lat darzy aktora toksycznym uczuciem, a co więcej próbowała przejechać rowerem, jego ukochaną.