Przyjaźń po rozstaniu? Te gwiazdy udowodniły, że to możliwe!

2021-05-16 19:00 mm
Gwiazdy, które mimo rozstania wciąż się przyjaźnią
Autor: Sam Sharma, PacificCoastNews.com/EAST NEWS, EVERETT COLLECTION/EAST NEWS, REX/EAST NEWS

Jennifer Lopez i Ben Affleck to nie jedyne gwiazdy, które kiedyś były parą, a następnie się rozstali - ale mimo to wciąż są blisko związani! Przyjaźń po rozstaniu czasami po latach przeradza się w nowy, trwalszy związek. Czy tak będzie w ich przypadku? W show-biznesie nie brakuje przykładów gwiazd, które mimo głośnego rozstania nadal są sobie bardzo bliskie.

Im większa miłość, tylko bardziej bolesne rozstanie. Zwłaszcza, kiedy towarzyszy mu rozgłos... Wie to wiele znanych gwiazd, które kończyły swój związek na oczach milionów fanów, śledzących rozstanie na pierwszych stronach kolorowych magazynów. W show-biznesie nie brakuje jednak przykładów par, którym mimo głośnych rozstań udało się zachować przyjaźń. W niektórych przypadkach przyjaźń ta po latach przeradza się w jeszcze silniejsze uczucie...

Najlepszy przykład z ostatnich dni to przypadek Jennifer Lopez i Bena Afflecka. W 2003 roku para miała się pobrać, jednak do ślubu nigdy nie doszło. W międzyczasie oboje poukładali sobie życie z innymi partnerami, ale i te związki ostatnio się porozpadały. Przyjaźń J.Lo i Bena Affecka przetrwała jednak do dziś, czego dowodem są ostatnie doniesienia o wspólnych wielogodzinnych spotkaniach dawnych narzeczonych.

Gwiazd, które przyjaźnią się mimo bolesnego rozstania, jest oczywiście znacznie więcej. 

Zobaczcie, jakie gwiazdorskie związki po rozstaniu przerodziły się w wielką przyjaźń, która przetrwała do dziś!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE