Przyjaciółka Harry'ego Stylesa docina Kendall Jenner! Poszło o Black Lives Matter

2020-06-05 13:27 KP
Kendall Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kendall Jenner jeszcze długo będzie żałowała swojego udziału w głośnej reklamie Pepsi z 2017 roku. Po nieudanej kampanii i wycofaniu reklamy internauci wciąż pamiętają celebrytce tamten incydent - teraz znów przypomniano o nim przy okazji protestów Black Lives Matter. Przed uszczypliwością wobec modelki nie powstrzymała się ostatnio przyjaciółka Harry'ego Stylesa, która razem z muzykiem dołączyła do masowych demonstracji.

Kampania Pepsi i Kendall Jenner z 2017 roku miała być prawdziwym hitem, odwołującym się do problemów współczesnego świata. Na video mogliśmy zobaczyć celebrytkę maszerującą z tłumem protestujących, którzy napotykają na swojej drodze oddział policji. Gdy już sytuacja staje się coraz bardziej napięta, Kendall otwiera puszkę napoju, podaje jednemu z policjantów i... wszyscy są szczęśliwi. Wobec wydarzeń, które obecnie mają miejsce w Stanach Zjednoczonych, tamta reklama razi wiele osób jeszcze bardziej niż wtedy.

Od końca maja Amerykanie protestują w wielu miastach USA przeciwko brutalności policji i dyskryminowaniu kolorowych obywateli. Ruch Black Lives Matter dociera w kolejne zakątki świata, a artyści i celebryci głośno apelują o walkę z rasizmem.

>> Adele i George Clooney przeciwko rasizmowi: "To jest nasza pandemia!"

Kendall Jenner wykpiona

Już kilka dni temu internauci wytknęli Kendall Jenner, że nie zabiera głosu w sprawie protestów. Teraz z modelki zakpiła... przyjaciółka Harry'ego Stylesa, która razem z nim i z grupą ich znajomych protestowała w Los Angeles. Dziewczyna zamieściła na Insta Story zdjęcie całej ekipy, pod którym dopisała:

Dla tych, którzy zastanawiają się, czy któreś z nas to Kendall - nie lol. Nie było jej na proteście. Szukała Pepsi.

Auć!

Myślicie, że Harry Styles śmiał się z tego żartu?

Wyświetl ten post na Instagramie.
did my makeup n stuff Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)
Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE