Przyjaciel Camerona Boyce zrobił niezwykły tatuaż. To jego odręczne pismo!

2020-01-13 12:49 kp
Cameron Boyce
Autor: Rex Features/East News

Przyjaciele Camerona Boyce nadal z trudem przyjmują do wiadomości fakt, że gwiazdor Następców nie żyje. Niedawno tatuażem poświęconym młodemu aktorowi podzieliła się Dove Cameron, a teraz rysunek na ciele w hołdzie przyjacielowi wykonał Karan Brar. Jego tatuaż jest naprawdę niezwykły - to odręczne pismo Camerona Boyce!

Od tragicznej śmierci Camerona Boyce minęło już ponad siedem miesięcy. Dwudziestolatek zmarł w lipcu w wyniku ataku padaczki, z którą zmagał się od wielu lat. Śmierć aktora zbiegła się z premierą ostatniego filmu, w którym wystąpił - Następców 3. Pogrążeni w żałobie twórcy produkcji odwołali uroczystą premierę z czerwonym dywanem i zapowiedzieli kontynuację działalności charytatywnej, z której znany był Cameron Boyce.

Ze śmiercią Camerona Boyce długo nie mogli się pogodzić jego przyjaciele. Teraz jeden z nich - Karan Brar - pokazał niezwykły tatuaż, który zrobił w hołdzie dla zmarłego przyjaciela.

Tatuaż dla Camerona Boyce

Na ramieniu 20-letniego Karana Brara pojawił się rysunek zdjęcia Camerona Boyce i Karana z odręcznym pismem zmarłego aktora "Your partner in crime. Cam".

Zdjęcie, które Cam i ja zrobiliśmy dzień przed jego 19. urodzinami i fragment listu, który napisał do mnie z okazji moich 15. urodzin

- napisał Karan pod zdjęciem.

Wyjątkowo piękna pamiątka, prawda?

Cameron Boyce
Autor: Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News
NAJNOWSZE