Przerwa od social mediów! Te gwiazdy odstawiły instagram. Wyszło im na dobre?

2019-08-10 18:05

W dobie wszechobecnych mediów społecznościowych dobrze jest zrobić sobie czasami od nich przerwę. Jakie gwiazdy się na to zdecydowały?

Z wielu powodów social media są super. Można poznać mnóstwo świetnych osób, zobaczyć wspaniałe miejsca i znaleźć sporo inspiracji.

Z drugiej strony, social media niosą ze sobą trochę niebezpieczeństw. Kiedy naoglądamy się idealnych zdjęć, możemy stracić kontakt z rzeczywistością. Czy ktoś serio ma rano czas na robienie tak idealnej owsianki z perfekcyjnie pokrojonymi owocami?

Nie bez przyczyny coraz więcej ludzi decyduje się na przerwę od social mediów. Nawet wśród celebrytów nie brakuje osób, które zniknęły na jakiś czas z mediów społecznościowych.

Nawet ich królowa - Kim Kardashian kiedyś zrobiła sobie przerwę od instagrama. Tak, nam też trudno w to uwierzyć. Po tym, jak napadnięto na nią w Paryżu, na trzy miesiące zniknęła z social mediów.

Kim Kardashian i jej mąż - Kanye West byli powodem, dla którego Taylor Swift zniknęła z instagrama. W czasie eskalacji ich konfliktu Tay mocno zamilkła w internecie. Dotąd zresztą nie jest zbyt aktywną internautką.

W trosce o swoje zdrowie psychiczne wiele gwiazd rezonowało z social mediów. Selena Gomez, Demi Lovato czy Millie Bobby Brown to tylko niektóre z nich. Kto jeszcze robił sobie przerwę od mediów społecznościowych? Sprawdźcie w naszej galerii!

NAJNOWSZE