Priyanka Chopra uważa się za okropną żonę! Nick Jonas też nie spełnia TEGO warunku…

2020-02-03 16:00 AM
Nick Jonas i Priyanka Chopra
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Priyanka Chopra już w zeszłym roku zdradziła swój sekret i oznajmiła, że jest najgorszą żoną. Jej słowa miały być poparte faktem, że aktorka nie potrafi gotować i najchętniej omijałaby kuchnię szerokim łukiem. Teraz Chopra zdradza kolejny sekret ze swojego małżeństwa.

Priyanka Chopra i Nick Jonas świetnie się dogadują. Fani ich wprost uwielbiają. I mimo tego, że Priyanka uważa się za najgorszą żonę to niektórzy internauci widzą w niej ideał. Priyanka jednak nie powinna się obawiać, bo jej mąż również ma wady. Właśnie okazało się, że nie tylko ona nie grzeszy talentem kulinarnym, ale także Nick! Priyanka co prawda twierdzi, że jest dobrą gospodynią, jednak jeśli chodzi o kwestie kulinarne to woli powierzyć tę rolę innej osobie. Tylko komu? Skoro również Nick Jonas zalicza się do kiepskich kucharzy…

„Jestem świetną gospodynią i uwielbiam mieć przy sobie ludzi. Ale ani Nick ani ja nie jesteśmy najlepszymi kucharzami. Nie jestem najlepsza w kuchni, ale jestem wielbicielką jedzenia. Wierzę, że zostałam powołana aby docenić jedzenie i to jest mój cel. Nie jestem jednak dobra w gotowaniu i nie podoba mi się to!”. – mówiła Priyanka.

BRAT PRIYANKI CHOPRY ŻYJE Z GOTOWANIA

Podobno brak umiejętności kulinarnych Priyanka odziedziczyła po swojej mamie, która nigdy nie paliła się do gotowania. Natomiast ojciec Priyanki i jej brat to zupełnie inna bajka. Ojciec zawsze lubił gotować a jej brat jest szefem kuchni!

Na szczęście głodni zawsze mogą wpaść do brata Priyanki! 😊

NAJNOWSZE