Priyanka Chopra i Nick Jonas świętują rocznicę ślubu! Opublikowała wzruszający post

2019-12-02 11:46 AM
Priyanka Chopra i Nick Jonas - ślub
Autor: SAJJAD HUSSAIN/AFP/East News

Trudno w to uwierzyć, ale Priyanka Chopra i Nick Jonas obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji nie tylko media, ale także sami zainteresowani wspominają ten wyjątkowy dzień. Priyanka opublikowała na swoim instagramowym profilu wzruszające zdjęcie z wielkimi podziękowaniami dla Nicka Jonasa.

W niedzielę Priyanka Chopra i Nick Jonas obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Rok temu o tym wydarzeniu było bardzo głośno. Nic dziwnego, ślub był jak z bajki. Nie dość, że trwał kilka dni to jeszcze utrzymany był w pięknej scenerii. Aż trudno uwierzyć, że od tego wydarzenia minął już rok. Zdjęcia z ich ślubu są obecnie wspominane nie tylko przez większość zagranicznych mediów, ale i przez Nicka i Priyankę. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie serie zdjęć z bardzo wzruszającym podpisem:

„Moja obietnica. Wtedy… dziś… na zawsze. Przynosisz mi radość, wdzięk, równowagę, pasję. Wszystko w tym samym momencie…dziękuję, że mnie znalazłeś. Szczęśliwa pierwsza rocznica ślubu. Mąż… @nickjonas. I dziękuję wszystkim za miłość i dobre życzenia. Czujemy się błogosławieni”. – pisała Priyanka Chopra.

NICK JONAS NIE POZOSTAJE DŁUŻNY PRIYANCE

Również Nick Jonas opublikował post ze ślubnym zdjęciem i podpisem wyrażającym miłość Priyance.

„Rok temu powiedzieliśmy sobie to na zawsze… cóż, wieczność nie jest wystarczająca. Kocham cię z całego serca @priyankachopra szczęśliwej rocznicy”. – pisał piosenkarz.

Para zaczęła świętować już w zeszłym tygodniu, kiedy to Priyanka podarowała Nickowi uroczy prezent…

>> Priyanka Chopra już ma dla Nicka Jonasa prezent na rocznicę ślubu. Spędzą ją we troje!

NAJNOWSZE