Priyanka Chopra i Nick Jonas planują założenie rodziny. "Bardzo tego chcę!"

2020-03-29 16:45 kp
Priyanka Chopra i Nick Jonas - ślub
Autor: SAJJAD HUSSAIN/AFP/East News

Priyanka Chopra i Nick Jonas w grudniu ubiegłego roku świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Para wiele razy od tamtego wielkiego dnia opowiadała w wywiadach, że planuje założenie rodziny - wciąż jednak decyzja ta odkładała się w czasie. Czy w końcu nadszedł ten moment? Priyanka znów potwierdza, że chce dzieci i znów mówi, że... nie ma na nie czasu.

Gdy media zaczęły donosić o związku Nicka Jonasa i Priyanki Chopry, niewielu ich fanów wróżyło im wspólną przyszłość. Związek 36-letniej aktorki i 26-letniego członka Jonas Brothers wydawał się dla niektórych jedynie przelotnym romansem. Tymczasem 1 grudnia 2018 roku para wzięła ślub w Indiach podczas jednej z najdroższych i najbardziej wystawnych ceremonii w historii showbiznesu.

Dziś Priyanka Chopra i Nick Jonas wciąż uwielbiają publikować w sieci wspólne zdjęcia i przypominać o swoim uczuciu. Nie ma chyba drugiej pary, która w tak podniosłych słowach regularnie deklarowałaby sobie na Instagramie miłość! Tymczasem fani wciąż czekają na wieści o ich kolejnych życiowych decyzjach... a dziennikarze pytają wprost - kiedy dzieci? :)

Priyanka Chopra i Nick Jonas planują dzieci

37-letnia Priyanka Chopra po raz kolejny była ostatnio pytana w wywiadzie o jej plany związane z rodziną. Aktorka nie ukrywa, że myśli o dzieciach jednak wciąż...  nie ma na nie czasu.

Obecnie, ten rok mam naprawdę zapełniony, jeśli chodzi o pracę, którą wykonuję i pracę, którą podjęłam. Ale posiadanie rodziny jest dla mnie bardzo ważne i zawsze tak było. Jest to coś, co zdecydowanie chcę zrobić i mam nadzieję, że kiedy Bóg tego zechce, we właściwym, odpowiednim czasie, tak się stanie.

- powiedziała Priyanka Chopra.

Wy też czekacie na bardziej optymistyczne wieści? :)

NAJNOWSZE