Edyta i Cezary Pazura

i

Autor: Tomasz Urbanek Edyta i Cezary Pazura

Premiera filmu "Listy do M" 3. Kto wyglądał zjawiskowo, a kto niekoniecznie? Zobaczcie sami!

2017-11-07 15:08

Na premierę gwiazdy przyprowadziły swoich partnerów. Jedni czarują, a inni... sami oceńcie.

Listy do M to ukochany, świąteczny film Polaków. Wczoraj premierę miała jego 3 część.

Takie okazje to świetny sposób na "pochwalenie się" swoją drugą połówką. Szansę wykorzystał Cezary Pazura. Jego żona - Edyta Pazura żadko pokazuje się z nim na ściankach. Tym razem zrobili wyjątek i wyszło im doskonale! Edyta w innej fryzurze i nieco bardziej eleganckim niż zwykle stroju wygląda bardzo dobrze.

Mniej szczęścia w doborze strojów mieli Starakowie. Podczas gdy dziennikarka Agnieszka Woźniak - Starak wyglądała nieźle. Biała koszula, czarne spodnie i długi płaszcz to dosyć klasyczna i stonowana stylizacja. Jednocześnie jest też bardzo elegancka. Tego właśnie zabrakło jej mężowi. Piotr Woźniak - Starak przyszedł na premierę w jeansach...

Kolejna para to Borys Szyc z partnerką. On w garniturze, ona w sukience. Wszystko gra. Nie ma przepychu i wygląda to po prostu dobrze.

Naszą uwagę zwróciła Agnieszka Dygant. Z przodu, bardzo grzeczna - wręcz zwyczajna. No, ale ten tył... Odkryte plecy sprawiły, że wyglądała bardzo sexy!

Na odpowiedni fason garnituru postawił z kolei Tomasz Karolak. Zdaje nam się, czy może nawet trochę schudł?

Kto Wam spodobał się najbardziej?

Agnieszka Dygant

i

Autor: Akpa Agnieszka Dygant
Tomasz Karolak

i

Autor: Tomasz Urbanek Tomasz Karolak
Agnieszka i Piotr Woźniak - Starak

i

Autor: Tomasz Urbanek Agnieszka i Piotr Woźniak - Starak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE