Powstanie SERIAL O ŻYCIU Krzysztofa Krawczyka! “Mamy gotowe trzy odcinki”

2021-06-19 23:00 RD
Krzysztof Krawczyk
Autor: wbf

Życie Krzysztofa Krawczyka to gotowy scenariusz na film albo serial. Dlatego też po śmierci artysty zrobiła się kolejka chętnych reżyserów, którzy chcieliby go stworzyć. Dziennikarze Super Expressu informują, że gotowe są już trzy pierwsze odcinki, a rozmowy z potencjalnymi twórcami trwają. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Krzysztof Krawczyk był najpopularniejszym piosenkarzem w Polsce. Nie bez powodu nazywany był królem polskiej estrady. Jego życie było naprawdę barwne. Wiele działo się zarówno w jego życiu zawodowym, jak i prywatnym. Ogromna kariera, zagraniczne trasy koncertowe, pobyt w USA i trzy żony, to tylko kilka informacji z jego życia, których na pewno nie zabraknie w adaptacji filmowej. Dziennikarze Super Expressu informują, że pierwsze rozmowy w sprawie stworzenia serialu o życiu artysty. 

Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej „Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino”. Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego. Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka

mówi nam Andrzej Kosmala.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Jak na razie nie wiadomo, gdzie pojawi się produkcja. Dziennikarze informują, że zainteresowanych emisją jest już kilka stacji telewizyjnych. 

NAJNOWSZE