Post Malone zaprzecza, że bierze narkotyki. Jak tłumaczy swój stan?

2020-03-09 12:26 mw
Post Malone
Autor: Rex Features/East News

Co się dzieje z Post Malone? W ostatnich dniach fani artysty mocno niepokoili się jego stanem zdrowia. Podczas swoich ostatnich koncertów piosenkarz - zdaniem części fanów - zachowywał się "dziwnie". Post Malone miał m.in. przewracać się na scenie, czy dziwnie "wywracać oczami"... W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby dziwne zachowanie muzyka spowodowane było zażywaniem narkotyków lub nadużywaniem leków. Post Malone postanowił zdecydowanie uciąć te plotki.

Czy Post Malone przechodzi kryzys psychiczny lub ma kłopoty ze zdrowiem? Zachowanie i ogólny stan muzyka zaniepokoił ostatnio jego fanów. W sieci pojawiły się nawet głosy, że Post Malone może mieć problem z uzależnieniem od narkotyków.

W obliczu nasilających się plotek i domysłów muzyk postanowił osobiście zabrać głos i uspokoić swoich fanów.

POST MALONE: NIE BIORĘ NARKOTYKÓW!

Podczas piątkowego koncertu w Memphis Post Malone nawiązał ze sceny do pogłosek o swoim stanie zdrowia. Muzyk odniósł się do spekulacji, według których jego ostatnie zachowanie miało być spowodowane używaniem narkotyków lub innych środków.

Plotki wywołała seria filmików z ostatnich koncertów Post Malone. Na części z nich artysta sprawiał - zdaniem części fanów - wrażenie nieobecnego. Wiele osób zauważyło, że Post Malone dziwnie wywraca oczami lub potyka się na scenie.

Post Malone przerwał milczenie i skomentował plotki wprost ze sceny w Memphis.

Nie biorę narkotyków! Czuję się lepiej, niż k**wa kiedykolwiek w życiu. Właśnie dlatego mogę na swoich koncertach wypruwać flaki, mogę się rzucić na podłogę i robić inne fajne rzeczy.

Ale mówię do wszystkich, którzy są tym tak zainteresowani: doceniam waszą miłość i wsparcie, ale czuję się k**wa fantastycznie i nie biorę narkotyków

- zapewnił muzyk.

Post Malone (prawdziwe nazwisko Austin Richard Post) koncertuje obecnie w ramach trasy koncertowej Runaway Tour. Tournee piosenkarza rozpoczęło się w połowie września 2019 roku i ma potrwać do 2 lipca.

W ostatnich dniach Post Malone odwiedził z koncertami m.in. Nashville, Duluth, Greensboro, Columbię i Waszyngton. Na poniedziałek 9 marca ma zaplanowany występ w Houston.

Wyświetl ten post na Instagramie.
by @adamdegross Post udostępniony przez @ postmalone
NAJNOWSZE