Post Malone ma uśmiech wart milion dolarów. DOSŁOWNIE! Jego grill kosztował majątek

2021-06-15 20:30 es
Post Malone
Autor: KEVIN WINTER/AFP/East News

Post Malone słynie nie tylko ze swojej muzyki, ale i charakterystycznego wizerunku. Muzyk ma słabość do tatuaży i błyskotek. Nikogo więc nie powinien zdziwić fakt, że zainwestował w ozdobę popularną wśród gwiazd. Post Malone zrobił sobie grill za ponad milion dolarów! Teraz jego uśmiech faktycznie jest hollywoodzki.

Post Malone zyskał sławę przede wszystkim dzięki swojej muzyce. Jego ostatni album Hollywood’s Bleeding z 2019 roku narobił sporo zamieszania w branży muzycznej. Głównie za względu na gości z najróżniejszych gatunków - popowa Halsey czy rockowy Ozzy Osbourne.

Mówiąc o tym wokaliście, nie można pominąć jego wyglądu. Post Malone bardzo dba o swój wizerunek i umie go podkreślać. Artysta jest fanem tatuaży. Te pokrywają już znaczną część jego ciała. Ponadto wiele stylizacji Post Malone urozmaica biżuterią.

Teraz postanowił dopieścić swoje zęby. Zafunfdował sobie grill!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Post Malone kupił grill na zęby na blisko 1,5 milion dolarów

Grill na zęby to ozdoba, która kiedyś była popularna wśród gangsterów i raperów. Dziś coraz więcej celebrytów wydaje na nie swoje pieniądze. A trzeba wiedzieć, że taka błyskotka to często potężny wydatek.

Oczywiście wszystko zależy od wielkości grilla i materiałów, z których go wykonano. Post Malone nie oszczędzał! Na Instagramie pojawiło się zdjęcie artysty w grillu wartym 1,6 miliona dolarów! Składają się na niego dwa duże kamienie na wysokości kłów, a reszta wypełniona jest malutkimi klejnotami i ceramiką.

Dwa diamenty mają w sumie 12 karatów. Pierwotnie miało w sumie być 40 karatów, ale musiały zostać przycięte do rozmiaru zębów i szczęki artysty.

Post Malone wie, jak wydawać kasę!

Zobacz też:

NAJNOWSZE