Post Malone

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER Post Malone oopowiedział o swoim uzależnieniu

Post Malone ma paskudny nałóg. Robił to nawet w łóżku

2022-06-21 14:03

Post Malone opowiedział w jednym z wywiadów o swoim nałogu. Nawet fani martwią się o jego stan zdrowia i zastanawiają się, jak to możliwe, że muzyk jest jeszcze w stanie mówić. Kto wie, może ostatnie zmiany w jego życiu osobistym spowodują, że raper zrezygnuje z niezdrowego nawyku.

Post Malone w ramach promocji płyty opowiedział o uzależnieniu od nikotyny. Problem jest o tyle poważny, że muzyk potrafi w ciągu dnia wypalić nawet 45 papierosów. A w przeszłości ta ilość była jeszcze większa. Będziecie w szoku!

Post Malone nie radzi sobie z nałogiem i usprawiedliwia się Johnny'm Cashem

Post Malone to jeden z najpopularniejszych muzyków w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory wydał cztery albumy. Ostatni ukazał się 3 czerwca 2022 i nosi tytuł "Twelve Carate Toothache", a niedawno zwierzył się, że marzy o nagraniu płyty w stylu country. Na razie jednak skupia się na promocji najnowszego krążka, a w rozmowie z twórcami kanału Full Send powiedział o swoich uzależnieniach.

Jednym z nich jest alkohol, jednak w tym przypadku potrafi panować nad ilością spożywanych trunków wyskokowych. Największą jego zmorą jest jednak nikotyna, która bardzo źle wpływa na stan jego kondycji i zdrowia. Jednakże otwarcie przyznaje, że nie potrafi poradzić sobie z silnym uzależnieniem.

W koszmarny dzień – a granica między złym i dobrym dniem jest bardzo cienka – wypalam 40, może 45 papierosów. (...) Kiedyś paliłem nawet w łóżku. Teraz się to zmieniło. Mam specjalną strefę, gdzie jest mój komputer – przyznał raper.

Powiedział również, że dawniej wypalał nawet 80 sztuk papierosów jednego dnia!

Papierosy zniszczyły mi głos. Ale Johnny Cash palił całe życie. Brzmiał nieźle, co nie? -usprawiedliwiał się przez samym sobą.

Fani zastanawiają się, jak to możliwe, że muzyk jest jeszcze w stanie funkcjonować: "Jakim cudem ten człowiek może jeszcze mówić - zapytał retorycznie jeden z fanów.

W życiu rapera nastąpiły ostatnio duże zmiany. Na świat przyszła jego córka, a dodatkowo, muzyk oświadczył się swojej partnerce. Być może rozpoczęcie nowego etapu w życiu wpłynie na zmianę złych nawyków, które mogą mieć poważne konsekwencje zdrowotne.

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022