Popek: kim jest dziewczyna Popka? Oto przyszła żona Króla Albanii!

2018-03-22 20:04
Popek i jego dziewczyna
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Popek i jego dziewczyna

Kim jest Kasia, która wspierała Popka w Tańcu z Gwiazdami?

Dziewczyna Popka to jedna z najważniejszych osób w jego życiu. Kim jest Kasia - przyszła żona Popka - która pojawiła się z nim w jednym z odcinków Tańca z Gwiazdami 2018?

O ile zaskakująco dobry w tańcu Popek lubi pochwalić się czasem swoją córką, o tyle bardzo dba o prywatność swojej dziewczyny. Na jego Instagramie niemal wcale nie znajdziemy zdjęć z jego narzeczoną. Popek tymczasem jest szczęśliwie zakochany, co zdradził w Tańcu z Gwiazdami 2018.

W "weselnym" odcinku TzG 2018 pojawiła się dziewczyna Popka, Kasia. Kasia usiadła przy "weselnym" stole wraz ze swoim słynnym chłopakiem i Pauliną Sykut, by zamienić kilka słów o ich związku. I wtedy być może dowiedzieliśmy się, dlaczego dziewczyna Popka tak rzadko pokazuje się na jego Instagramie - jest ona zwyczajnie bardzo skryta! Prowadząca program z trudem wyciągnęła z niej jakiekolwiek słowo! Nie ma jednak wątpliwości, że Kasia wspiera Popka w jego zmaganiach na parkiecie.

O przyszłej żonie Popka tabloidy rozpisywały się już pod koniec 2016 roku, gdy po przegranej walce z Pudzianem Popek zamieścił w sieci video, na którym towarzyszyła mu Kasia. Raper przyznał wtedy, że choć przegrał walkę "odzyskał rodzinę". Kasia jest bowiem matką córki Popka.

Pasują do siebie?

 
Smażymy się od rana🌞💑🌴 Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)
Popek i jego dziewczyna
Autor: REPORTER Popek i jego dziewczyna
Popek i jego dziewczyna
Autor: REPORTER Popek i jego dziewczyna
NAJNOWSZE