Veronica Bielik

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Veronica Bielik spotyka się z amerykańską gwiazdą futbolu

Polska influencerka spotyka się z amerykańską gwiazdą futbolu. 29-latka zachwyca doskonałym ciałem

2023-02-06 16:05

Veronica Bielik może pochwalić się milionowymi zasięgami, a jej życie wygląda, jak wieczne wakacje. Polka na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie ujęła swoją osobą amerykańską gwiazdę futbolu. Zobacz, z kim spotyka się bydgoszczanka!

Veronica Bielik pochodzi z Bydgoszczy, a z wykształcenia jest prawniczką. Nie związała jednak swoich zawodowym planów z pracą w zawodzie. Celebrytka skupia się na działalności w mediach społecznościowych, a jej narzędziem pracy stało się jej ciało, któremu poświęca większą część swojego życia. Veronica dzięki treningom i odpowiedniej diecie osiągnęła doskonale piękne ciało, co nie umknęło uwadze internautów. Swoją popularnością prześcignęła wiele polskich influencerek, a na Instagramie obserwuje ją 3,6 miliona użytkowników. Najchętniej komentowane są jej zdjęcia z wakacyjnych podróży. 

Veronica Bielik zachwyciła się amerykańskim sportowcem

Veronica Bielik zaskarbiła sobie podziw nie tylko polskich interneutów, ale również wielu zagranicznych użytkowników. Veronika bowiem na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadzi szczęśliwe życie u boku amerykańskiej gwiazdy futbolu. Influencerka, podobnie jak jej ukochany, pilnie strzegą swojej prywatności, jednak w sieci niczego nie da się ukryć, więc ich związek prędzej czy później musiał wyjść na jaw. 

Wybrankiem jej serca jest Kliff Kingsbury, urodzony w 1979 roku sportowiec - kiedyś rozgrywający, a obecnie trener amerykańskiego futbolu. Obecnie przebywa na zwolnieniu ze względu na zły stan zdrowia. Jego ukochana jeszcze trzy dni temu przebywała na tajlandzkiej wyspie, skąd opublikowała wiele pięknych zdjęć. A obecnie przebywa w Kambodży z polskimi przyjaciółkami - modelką Kasią Motloch i aktorką Magdaleną Perlińską - gdzie korzystają z życia na całego. 

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE