Kasix

i

Autor: Screen/Instagram/@kasix909 Katarzyna Paciorek, znana w sieci jako Kasix przeszła udar

Influencerzy

Polska gwiazda dostała udaru na oczach widzów. Nagle straciła sprawność w kończynach

2023-06-01 10:21

25-letnia influencerka przeżyła chwile grozy, gdy podczas relacji na żywo jej ciało zaczęło zachowywać się w dziwny sposób. Kasia poczuła silne odrętwienie kończyn. Trafiła do szpitala, a tam okazało się, że to udar. Streamerka zdała relację swoim fanom.

Katarzyna Paciorek to 25-letnia streamerka, działająca w sieci pod pseudonimem Kasix. Jest jedną z najchętniej obserwowanych influencerek młodego pokolenia. Na Instagramie obserwuje ją 258 tys. użytkowników. Udziela się również na Twitchu, gdzie gra w gry komputerowe i relacjonuje swoje rozgrywki, a także komentuje internetową rzeczywistość innych influencerów.

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Kasix przeszła udar. przed nią ważne badania

Kasix podczas ostatniego streamingu poczuła, że dzieje się z nią coś dziwnego - Naprawdę moja ręka ma jakieś problemy ze sobą, ja mam problemy ze sobą, ja muszę iść. (...) Muszę się położyć, bo czuję, że coś ze mną nie tak. (...) Czuję, jakby mi się miały ręce skręcić. Jak się nie obudzę do jutra, to kocham was. Nie wiem, czy mam coś mądrego na koniec mojego życia do powiedzenia - relacjonowała na bieżąco.

Kasix czuła, że traci kontrolę nad swoim ciałem. Jej chłopak, Remo, natychmiast wezwał pogotowie, a karetka zabrała ją do szpitala. Po badaniach okazało się, że influencerka przeszła udar.

W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat. Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku - napisała ze szpitalnego łóżka.

Kasix

i

Autor: Screen/Instagram/@kasix909 Katarzyna Paciorek w szpitalu po udarze

Niestety, udar mózgu dotyka coraz więcej młodych osób i wynika on z zatrzymania przepływu krwi przez określone naczynia tętnicze. Ryzyko udaru powodują: Miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroby kardiologiczne, palenie tytoniu, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, zaburzenia czynności nerek, wysoki poziom cholesterolu czy nadużywanie alkoholu.

Listen on Spreaker.